Načítání...
 • Alt

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 1. 3. 2021 dle nařízení vlády ČR.


SERVIS, PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ, PŮJČOVNA NÁHRADNÍCH VOZŮ ŘÍČANY - PLNĚ V PROVOZU

Veškerá komunikace se zákazníkem bude uskutečněna ve venkovních prostorách firmy. Pokud budete nuceni opustit okres kvůli plánovanému servisu, pro nákup náhradních dílů či příslušenství, dopředu si vyplňte ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ. V případě potřeby zašleme na email potvzení o servisní objednávce.

Podepsané čestné prohlášení naleznete ZDE

Kontaktovat nás můžete každý všední den (Po-Pá od 7:00 do 18:00 hod.) na tel.: +420 601 313 663 nebo e-mail: servis@lennermotors.cz. Individuálně dohodneme přesný postup a způsob převzetí vozidla. Můžete využít i online objednávku na servis -  rezervační servisní formulářI nadále přijímáme rezervace termínů na servis.

Pro bezpečnost Vaši i našich zaměstnanců omezujeme přímý kontakt se zákazníkem a používáme dostupné ochranné prostředky (respirátor FFP2 nebo KN95). Prosíme Vás o použití stejných ochranných pomůcek.  

 • SERVIS  - 601 313 663 (servis@lennermotors.cz)
 • PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ - 601 313 671 (sklad@lennermotors.cz)

PRODEJ NOVÝCH A OJETÝCH VOZŮ  -  PROBÍHÁ ONLINE DO 28. 3. 2021 NEBO DO ODVOLÁNÍ VLÁDY ČR

Dle nařízení vlády ČR prodej nadále funguje prostřednictvím telefonů a elektronické komunikace (prodejní plochy jsou zavřeny). Prodejní týmy jsou i nadále připraveny zodpovědět Vaše dotazy, zpracovat individuální cenovou nabídku na skladové vozy i na vozy do výroby, nechat schválit financování (úvěr, leasing), naplánovat testovací jízdu, zapůjčit vůz, atd.

Na firemní klientelu a podnikatele (OSVČ) se toto opatření v rámci velkoobchodního prodeje nevztahuje. Pro tyto osoby probíhá prodej vozu bez omezení.

 • PRODEJ NOVÝCH VOZŮ ŘÍČANY- 601 313 661 (prodej@lennermotors.cz) 

Předobjednejte si vůz online a získejte příslušenství v hodnotě až 15 000 Kč zdarma - ZDE                                                                                                                               

 • PRODEJ OJETÝCH VOZŮ BRANÍK- 601 313 662 (zanovnivozy@lennermotors.cz)

Naši nabídku nových i zánovních vozů si můžete i nadále procházet zde na webových stránkách.

Nechcete s nákupem automobilu čekat? Prodejní tým pro Vás bude k dispozici ONLINE každý všední den od 08.00 do 18.00 hod. Kontaktovat nás můžete telefonicky, přes aplikaci whatsapp, přes videohovor, elektronicky nebo pomocí poptávkového formuláře u vybraného vozu.

 1. Klient si vybere volný skladový vůz a zašle poptávku 
 2. Prodejce ji zpracuje a klienta osloví zpětně po telefonu nebo e-mailem  
 3. Nabídne video prohlídku vozu (v případě ojetého vozu včetně analýzy historie a původu vozu)  
 4. Nabídne financování, příslušenství, pojištění a v případě zájmu o vůz připraví kupní smlouvu a všechny další potřebné dokumenty
 5. Po podpisu kupní smlouvy a uhrazení kupní ceny vozu (převodem) nabídne termín předání vozu 
 6. Výdej koupeného vozu proběhne při zachování přísných hygienických opatřeních a dodržení 2 metrového odstupu  

 

Snažíme se zachovat maximální možný rozsah našich služeb tak, abychom Vám dokázali pomoci v jakékoli situaci, a předem se omlouváme za případné nepohodlí a komplikace. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Děkujeme a přejeme pevné zdraví!

Váš tým Lenner Motors