Načítání...
  • Alt

Nová Hyundai Kona - Pro lepší budoucnost

POSUN NA VYŠŠÍ ÚROVEŇ

Výrazná ze všech úhlů – nová Kona a nová Kona Hybrid* se chlubí výraznými stylovými liniemi svých předchůdkyň. Nové designové elementy, nejmodernější chytré technologie a bezpečnostní výbava posouvají novou Konu na výrazně vyšší úroveň.

Odvažte se být jiní.

Elegantnější, rafinovanější a jedinečně sebevědomý vzhled nové Kony ji odlišuje od každého SUV ve své třídě. Odvážná designová vylepšení dodávají nové Koně efektnější a sportovnější vzhled, stále si ale zachovává svůj robustní SUV původ. Sportovní silueta je zdůrazněna ostřejší, čistší a harmoničtější přední částí vozu.

Komfortní špičková konektivita.

Všestranný, pohodlný a konektivitou vybavený interiér nové Kony je navržen tak, aby vyjadřoval modernější a rafinovanější vzhled, než jeho předchůdce. Robustní, ale rafinované - ideální pro aktivní životní styl - nové designové prvky interiéru jsou skvěle ladí i s exteriérem. A pokud jde o inteligentní technologie, můžete si vybrat z nejnovějších špičkových možností připojení a výbavy pro vaše pohodlí.

Alt

Zcela nová Kona N LINE

Objevte sportovnější stránku stylu.

Poprvé je u nové Kony k dispozici i dynamická výbava N Line, inspirovaná motosportem. Větší, techničtější otvory pro přívod vzduchu, lemy blatníků kol v barvě karoserie a přepracovaná linie kapoty nad odvážnou maskou chladiče s N Line logem Hyundai.

Zcela nová Kona N Line se vyznačuje sportovní přední a zadní částí, obloženími v barvě karoserie a exkluzivními dvoubarevnými 18″ koly z lehké slitiny. Interiér N Line je vybaven sportovními sedačkami N Line s rudým prošíváním, kovovými pedály a logem N Line na volantu, sportovnějšími vzhledu je přizpůsobena i a řadicí páka.

Užijte si prvotřídní pohodlí.

A pokud jde o pohodlí - do nové Kony byla instalována široká škála inovativních estetických a technických řešení, která vám poskytnou nejlepší komfort a funkčnost - i pro cestující na zadních sedadlech. Ta mohou být nově vyhřívaná Patří mezi ně vyhřívaná sedadla druhé řady a USB port tamtéž.

 

Alt

Nová Hyundai Kona Electric

BUDOUCNOST, NA KTEROU NEMUSÍTE ČEKAT

Je tady. Teď. Ještě elegantnější a sofistikovanější. Nová Kona Electric má inovovaný design, nejmodernější konektivitu a bezpečnostní výbavu – a nabízí dojezd až 484 km na jedno nabití. Ještě nikdy nebylo tak snadné přejít na stylovou elektrickou jízdu díky zkráceným dodacím lhůtám pro evropské zákazníky.

Elegantní styl SUV.

Nová Kona Electric je nyní ještě elegantnější a ušlechtilejší. Její jedinečný, sebevědomý design vylepšuje aerodynamiku a dodává vozu sportovnější vzhled, přestože si i nadále zachovává dobrodružný styl SUV. Optimalizovaný design je charakterizován plynulými, aerodynamickými tvary a výraznými liniemi, které harmonicky přecházejí do obložení podběhů kol v barvě karoserie. Celkový dojem završují 17″ kola s novým, exkluzivním designem.

Vysoký výkon. Vynikající dojezd. Strhující zrychlení.

Kdo říká, že elektromobilita musí být nudná? Řídit toto sportovní SUV je opravdu radost. Jeho elektrický pohon Vám ihned poskytne 395 Nm točivého momentu pro bleskový rozjezd z klidu – zrychlení z 0 na 100 km/h je otázkou pouhých 7,9 sekundy. Máte na výběr dvě verze pohonu s různou úrovní výkonu a dojezdu: Verzi s kapacitou akumulátorů 39,2 kWh, která nabízí nejvyšší rychlost 155 km/h a dojezd až 305 km. Nebo verzi o kapacitě 64 kWh s nejvyšší rychlostí 167 km/h a dojezdem až 484 km na jedno nabití.

 

Alt

Chcete zaslat cenovou nabídku? Klikněte ZDE

Chcete více informací o novém modelu Hyundai Kona? Klikněte ZDE

Chcete více informací o novém modelu Hyundai Kona Electric? Klikněte ZDE