Načítání...
  • Alt

Nové Santa Fe

VĚTŠÍ, EFEKTIVNĚJŠÍ, NÁDHERNÉ.

To vše ztělesňuje vlajková loď značky Hyundai, která díky zcela nové platformě k Vám přijíždí s elegantnějším designem, velkorysejším prostorem pro posádku a zavazadla, úžasnou praktičností a v neposlední řadě mimořádným komfortem. Nové Santa Fe hned na první pohled zaujme odvážnějším a osobitějším vzhledem, ohromující řadou nových technologií včetně hybridních pohonných jednotek a nejmodernějších bezpečnostních asistentů.

20 let Santa Fe – evoluce ikony.

Hyundai představil první generaci modelu Santa Fe v roce 2000. Stal se tak jedním z průkopníků segmentu SUV. Mimořádně úspěšný model Santa Fe, který nyní slaví své 20. výročí, se stal ikonou značky. Ohlédněte se s námi za vývojem našeho prvního SUV v průběhu uplynulých let.

Design jako vyjádření postoje.

Je velké. Je odvážné. Je nádherné. Nové Santa Fe nenechá nikoho na pochybách, že jde o rozeného krále silnic, který bude přitahovat hodně pozornosti. Všichni se budou otáčet za jeho sebevědomým designem, který sází na elegantní spojení robustní karoserie a výrazných linií. Výsledkem je naprosto nezaměnitelný charakter, který dává jasně najevo, že nové Santa Fe patří na samý vrchol ve své třídě.

 

Alt

Prémiové materiály. Velkorysý prostor. Špičková technika.

Usedněte do prostorného interiéru nového modelu Santa Fe a nechte se hýčkat špičkovým komfortem a důmyslnou praktičností. Pozornost je věnována detailům a kvalitním materiálům mezi které patří například kůží obšitá přístrojová deska a široké využití měkčených materiálů. Zažijte novou úroveň luxusu. Nové Santa Fe je prvním vozem značky Hyundai, který se na přání dodává s luxusním paketem pro ještě sofistikovanější atmosféru.

Důmyslný komfort a praktičnost.

Nové Santa Fe nabízí nejvyšší úroveň komfortu a praktičnosti díky velmi variabilnímu systému sedadel a chytrým každodenním pomocníkům, mezi které patří například inteligentní elektrické ovládání zadního 5. dveří i bez použití klíčku. Vaše rodina a Vaši přátelé ocení ještě větší prostor pro nohy na sedadlech ve 2. a 3. řadě, objemnější zavazadlový prostor a bezpočet chytrých odkládacích přihrádek na strategických místech po celém interiéru.

 

Alt

Nejmodernější konektivita pro cestování.

Vylepšení nového modelu Santa Fe samozřejmě zahrnují také veškeré nejmodernější technologie. Modernizovaný 8“ infotainment display audio nabídne mimo jiné bezdrátové propojení chytrého telefonu skrze aplikace Android Auto* a Apple CarPlay* a navigační systém 10,25“ dotykovým displejem díky 5letému předplatnému telematických služeb Bluelink® Vás udrží ve spojení za všech okolností. Mobilní aplikace Bluelink® Vám umožní spravovat Vaše auto přes chytrý telefon. Součástí navigačního systému je také bezplatné využívání služeb Hyundai LIVE po dobu pěti let.
*Aplikace Android Auto a Apple CarPlay nejsou na českém trhu svými vydavateli oficiálně podporovány.

 

Alt

Nová řada vysoce výkonných a efektivních motorů.

Užívejte si hospodárnější pohonné jednotky, které nabídkou ještě více výkonu. Nové Santa Fe přijíždí se zcela novou řadou motorů s nižšími emisemi CO2 a je prvním modelem značky Hyundai v Evropě, který se začne prodávat s novým hybridním a plug-in hybridním pohonným ústrojím typu „Smartstream“.

Ještě více bezpečnosti pro Vás a Vaše spolucestující.

Nové nejmodernější bezpečnostní funkce Hyundai SmartSense a vyspělé asistenční systémy ADAS (Advanced Driver Assistance Systems) posouvají nové Santa Fe na úroveň konkurentů z prémiového segmentu. Jedná se například o asistenta pro jízdu na dálnici nebo systém automatického nouzového brzdění. K dispozici je dokonce i nový inteligentní asistent vzdáleného parkování, který Váš vůz sám zaparkuje na místo určení.

 

Chcete zaslat cenovou nabídku? Klikněte ZDE

Chcete více informací o novém modelu Santa Fe? Klikněte ZDE