Načítání...
  • Alt

VÝPRODEJ SKLADU LENNER MOTORS 

Navštivte nás v sobotu 12. 10. v Říčanech a také v novém Autocentru na Praze 4 v Braníku a vyberte si svůj nový vůz Hyundai za neodolatelnou cenu.

Na všech pobočkách na Vás čeká VÝPRODEJ vybraných referenčních vozů, speciální BONUSY na skladové vozy a další skvělé SLEVY!

A to zdaleka není všechno…

V rámci této akce jsme si pro Vás připravili bohatý program po celý den. Na našem salonu přivítáme nejznámějšího českého parkouristu a úspěšného českého youtubera Tarase Povoroznyka, kterého můžete znát pod přezdívkou „Tary“.

Přijďte se podívat na speciální parkourovou show s vozy Hyundai, při které se Vám zatají dech. Zahájení exhibice proběhne v 11:00 hod. Autogramiáda a focení samozřejmě nebude chybět!

Dále se můžete těšit na velmi úspěšného Kroměřížského jezdce Ondřeje Bisahu, který nedávno zajel s týmem Hyundai Lenner Sport skvělý výsledek na Barum Czech Rally Zlín 2019. Závodní speciál Hyundai i20 R5 bude na salonu vystaven po celý den akce.

Na naší akci budete moci vidět premiérový start otočného simulátoru, díky kterému vyzkoušíte funkčnost bezpečnostních pásů v případě, že se Vaše vozidlo otočí o 360 stupňů.

Během dne budete mít možnost zapojit se do návštěvnické soutěže o hodnotné ceny.

1. cena - Zapůjčení vozu Hyundai Tucson na týden

2. cena - Dárkový poukaz na Tary Camp

3. cena - Vstup do zázemí týmu Hyundai Lenner Sport na Pražský Rally sprint 2019

4. cena - Voucher na mycí centrum v hodnotě 1.000 Kč

5. cena - Dárkový balíček Lenner Motors

 

Alt
Alt
Alt

 

Buďte mezi prvními, kteří dostanou informace o výprodejových cenách na vozy Hyundai. Vyberte si model a my Vás budeme včas informovat.

REGISTRACE SKONČILA.