Načítání...

Komplexní služby autosalonu

Autoservis

Na kvalitním servisu si v Lenner Motors zakládáme. Svým klientům nabízíme mechanickou dílnu s nejmodernější servisní technologií na ploše větší než 1000m2. Naši pracovníci jsou zkušení a odborně vyškolení, kteří mají k dispozici špičkovou servisní techniku a ovládají nejmodernější technologické postupy.

Operativní leasing

Financování vozu nikdy nebylo jednodušší. Přijďte se poradit k nám. Pomůžeme Vám s výběrem nejvhodnějšího druhu financování dle Vašich požadavků a možností. Operativní leasing je nejrychlejší cesta k novému vozu bez vysoké počáteční investice.

 

Nové vozy

Sháníte nový vůz Hyundai a nemůžete se rozhodnout který? Naši kvalifikovaní prodejci Vás provedou celým nákupním procesem, na jehož konci budete spokojeným majitelem právě Vašeho vysněného modelu Hyundai.

 

Pneuservis

Nevíte, která pneumatika je ta správná pro Váš vůz? Naši servisní technici Vám dovedou nejen nabídnout tu správnou pneumatiku pro Vaše vozidlo a vysvětlit způsob použití, ale současně - a to co je dnes velmi důležité - provedou odborný pneuservis. O naší kvalitě práce svědčí i to, že máme mnoho spokojených zákazníků, kteří si vybudovali mnohdy osobní vztahy k našim technikům.

Klempířství a lakovna

Disponujeme vlastní klempírnou a lakovnou, která využívá technologii SAICOzero. U nás si zakládáme na ekologičnosti, a proto tato technologie drasticky redukuje a v některých případech plně eliminuje vypouštění emisí do ovzduší. 

Mycí centrum

Naše mycí centrum se specializuje na ruční čištění interiérů a ruční mytí vozidel, a to jak osobních, tak lehkých užitkových. Pro tyto procedury využíváme technologii bezkontaktního mytí vozidel. Nabízíme bezkontaktní mytí včetně vysušení karoserie, čištění interiérů suchou cestou i mokrou cestou, tepování interiérů, voskování karoserie a mnoho dalšího.

Opravy motorů

Opravy převodovek

Opravy brzd

Výměny olejů

Výměna tlumičů

Seřízení světlometů

Výměny a opravy autoskel

Geometrie nápravy

Opravy klimatizací

Přípravy na emise a STK

Karoserie, karosářské práce

Montáže autodoplňků

Dezinfekce klimatizace, doplnění chladiva

Elektroinstalace, diagnostika systémů

Nástřiky dílů, služby autolakovny

Výměna pneu, uskladnění pneu