Načítání...

Autoklempírna | Klempířské práce

Informace o klempírně

Klempírna se zabývá opravou plechových, hliníkových a plastových dílů karoserie. Naše autoklempírna disponuje nejmodernější technikou, jako je rovnací rám, spotovací (vytahovací) zařízení, sada na opravu plastů a další. Lenner Motors dále zajišťuje ošetření a vyplnění dutin karoserie pomocí antikorozní hmoty. Klademe maximální důraz na proškolení a zkušenost našich zaměstnanců, jejichž cílem je zajistit nejlepší možný výsledek práce na Vašem vozu. V rámci služeb autoklempírny nejprve naši zkušení zaměstnanci, na základě rozsahu poškození, objektivně posoudí zda je díl určený pro opravu či výměnu.

V rámci služeb oprav karoserií a klempířských prací, poskytujeme:

Alt

Opravy karoserie poničené kroupami

Byl Váš vůz poškozen krupobitím? Autosalon Lenner Motors disponuje nejmodernější klempířskou a lakýrnickou dílnou, kde Váš vůz opravíme za dodržení přísných standardů.

Alt

Vybavení

Provádíme cínování a v rámci vybavení klempírny používáme svařovací invertor:

Cromatec Technology SPOT 13000 HP CX bodová svářečka - Vysoce výkonná bodová svářečka, se kterou můžete svářet nejnovější materiály, jako jsou například vysoce pevnostní oceli. Díky pokrokovým systémům toto zařízení dokáže automaticky rozpoznat druh materiálu i jeho tloušťku. Stejně tak probíhá i automatické nastavení zařízení pro zajištění řádného svaru. Výhodou tohoto typu je, že se dodává se dvěma druhy kleští, díky kterým dokážete svařovat i jinak nepřístupná místa, jako je střecha či podlaha vozu. Svářečka je kompletně chlazena kapalinou.

Alt

Ostatní služby autoklempírny

Kompletní opravy karoserie automobilů všech značek

Rovnání a opravy karoserie po dopravní nehodě

Opravy a výměny korodovaných dílů karoserie

Mechanické úpravy a opravy interiérových dílů vozidla

Opravy plastových dílů karoserie

Antikorozní ochrana opravených a nových dílů karoserie

Servis

Alt
Miroslav Ajšman
Vedoucí servisu
Alt
Martin Bambas
Servisní technik/autonehody
Alt
Martin Lízner
Servisní technik/autonehody
Alt
Tomáš Zajíček
Servisní technik
Alt
Jiří Zewel
Servisní technik
Alt
Radan Dvořák
Servisní technik

Kontaktujte nás.

Připravíme Vám individuální nabídku přesně na míru Vašim potřebám a možnostem.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.