Přejít k hlavnímu obsahu

Získejte SLEVU na jakýkoliv skladový vůz! Nechte si zaslat voucher.

Získejte SLEVU na jakýkoliv skladový vůz! Nechte si zaslat voucher.

Získejte SLEVU na jakýkoliv skladový vůz! Nechte si zaslat voucher.

Lenner Motors

Menu

Zavřít

Main

Main

arrow
Hyundai

Hyundai

arrow
MG

MG

arrow
Peugeot

Peugeot

arrow
Peugeot Motocycles

Peugeot Motocycles

arrow
Citroën

Citroën

arrow

Klempírna

Klempírna se zabývá opravou plechových, hliníkových a plastových dílů karoserie. Naše autoklempírna disponuje nejmodernější technikou, jako je rovnací rám, spotovací (vytahovací) zařízení, sada na opravu plastů a další. Lenner Motors dále zajišťuje ošetření a vyplnění dutin karoserie pomocí antikorozní hmoty.

Klademe maximální důraz na proškolení a zkušenost našich zaměstnanců, jejichž cílem je zajistit nejlepší možný výsledek práce na Vašem vozu. Nezáleží v jakém případě se na nás obrátíte, může se jednat o vůz z autonehody nebo o poškození živelnou pohromou. Využíváme moderní postupy, které jsou velmi šetrné a perfektně vyrovnají hliníkové/plechové karoserie. Nejenom moderní technologie, ale i kvalitní postupy zajistí, že se auto vrátí ke svému majiteli jako nové.

V rámci služeb autoklempírny nejprve naši zkušení zaměstnanci, na základě rozsahu poškození, objektivně posoudí zda je díl určený pro opravu či výměnu. Na základě toho stanovíme rozsah poškození a naplánujeme proces realizace. Případnou opravu nebo výměnu dílů karoserie pomáháme klientům řešit s jejich pojišťovnou.

1

Opravy karoserie poničené kroupami

1

Byl Váš vůz poškozen krupobitím? Autosalon Lenner Motors disponuje nejmodernější klempířskou a lakýrnickou dílnou, kde Váš vůz opravíme za dodržení přísných standardů. Oprava auta po krupobití se pohybuje zhruba od 15 do 50 tisíc korun. Konkrétní cena je vždy určena po zhodnocení rozsahu poškození  vždy záleží samozřejmě na rozsahu škody. Řidičům, kteří mají sjednanou havarijní pojistku nebo mají k povinnému ručení sjednaný balíček vztahující se na živelní pohromy, zaplatí opravu pojišťovna.

Lenner Motors - jsme certifikovaná lakovna v Říčanech u Prahy. 

Opravy karoserie bez poškození laku

Trápí Vás promáčknutá karoserie ať už vlivem krupobití nebo drobné promáčkliny například z parkování a nechcete díl lakovat? Je naprosto běžné, že se někdy dostanete do situace, kdy budete muset řešit promáčknutou kapotu, dveře nebo třeba blatník. S tím vším Vám můžeme pomoci.

Naši autoklempíři využívají na opravu karoserií unikátní německou technologii PDR (Paint Dent Removal), také známou jakou vakuová oprava karoserie, díky které zvládnou odstranit nevzhledné důlky na voze bez poškození původního továrního laku. Pokud je tedy deformace na Vašem voze schůdná s výše zmiňovanou metodou, vždy se snažíme dosáhnout co nejlepších výsledku bez doplňkových prací. Využívá se tzv. paměťového efektu karoserie, kdy se promáčkliny vrátí do původního stavu a karoserii není nutné přelakovávat. Hlavní výhodou, kterou každý klient jistě ocení, je tedy rychlost opravy, šetrnost a daleko nižší ceny než při tradiční opravě zásahem do karoserie (broušením, kytováním či již zmiňovaným lakováním). Další výhodou je, že se nesnižuje hodnota vozidla jako v případě výměny a lakování poškozeného dílu karoserie.

Odstranění promáčklin bez lakování je možné prakticky na jakémkoli povrchu, nejedná-li se o místa s dvojitým kovem a hranami jako například kliky, dolní prahy atd. V případě, kdy je poškození vozu nad rámec technologie PDR, máme k dispozici profesionální lakovnu. Dle typu opravy je také možnost kombinace technologie PDR s částečným lakováním.

+

Vybavení

+

Provádíme cínování a v rámci vybavení klempírny používáme svařovací invertor: Cromatec Technology SPOT 13000 HP CX bodová svářečka - Vysoce výkonná bodová svářečka, se kterou můžete svářet nejnovější materiály, jako jsou například vysoce pevnostní oceli.

Díky pokrokovým systémům toto zařízení dokáže automaticky rozpoznat druh materiálu i jeho tloušťku. Stejně tak probíhá i automatické nastavení zařízení pro zajištění řádného svaru. Výhodou tohoto typu je, že se dodává se dvěma druhy kleští, díky kterým dokážete svařovat i jinak nepřístupná místa, jako je střecha či podlaha vozu. Svářečka je kompletně chlazena kapalinou.

KONTAKTUJTE NÁS

Kontakt

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai, Peugeot a MG

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis