Přejít k hlavnímu obsahu

Od pondělí 18. 9. probíhá TÝDEN EXTRA VIP SLEV na skladové vozy Hyundai. Zjistěte více!

Servis vozů všech značek

V Lenner Motors zajišťujeme servis vozů Hyundai i jiných značek.

.

Služby autoservisu

Kvalitní servis disponující moderním vybavením a profesionálním personálem je jeden z nejdůležitějších kamínků v mozaice spokojenosti zákazníka. Můžeme o něm mluvit pouze tehdy, pokud má zákazník jistotu, že jeho vůz je v rukou zkušených a odborně vyškolených pracovníků, kteří mají k dispozici špičkovou servisní techniku a ovládají nejmodernější technologické postupy.

Samozřejmostí pak musí také být propracovaný systém kontroly kvality práce a používání originálních náhradních dílů.

Našim klientům nabízíme mechanickou dílnu s nejmodernější servisní technologií na ploše větší než 1000 m2. Součástí této dílny je vlastní klempírna a lakovna, která využívá technologii SAICOzero.
Tato technologie lakování výrazně snižuje dopad na životní prostředí a zajišťuje nejvyšší možnou povrchovou úpravu lakovaných předmětů.

Součástí servisních služeb je mycí centrum, které nabízí tři oddělené boxy určené pro ruční bezkontaktní mytí.

 

Objednat se na servis

 

Servis vozů Hyundai - Peugeot - Lenner motors

Další služby autoservisu

V rámci služeb autoservisu nabízíme kontrolu geometrie náprav od firmy Hunter, která dokáže Váš vůz zkontrolovat během jediné minuty. Náš pneuservis Vám dokáže přezout pneumatiky až do velikosti 24", poradíme si i s pneumatikami RUN-FLAT. Nabízíme i mimosezónní uskladnění pneumatik.

Oprava čelního skla je jednou z dalších nabízených služeb. Až 80 % prasklin na vašem autoskle lze vyřešit i jinak, než výměnou předního skla – totiž jeho opravou. Způsobil vám letící kamen prasklinu na vašem autoskle? Naši specialisté dokáží sklo opravit rychle a precizně tak, že bude zase jako nové.

Pro naše zákazníky nabízíme i kompletní ošetření a ochranu vozu nanotechnologií Pikatec. Náš servis si poradí i s opravou vozidel poškozených krupobitím. Spolupracujeme se smluvními partnery pojišťoven Uniqa, Allianz, Generali, Česká pojišťovna, Česká podnikatelská pojišťovna a Kooperativa. Zajišťujeme servis elektrických vozů i jiných značek. Disponujeme servisním standardem pro modely Genesis a IONIQ, Palisade.

Ceník servisních prací

Servis vozů Hyundai - Peugeot - Lenner motors

Objednávka servisu

Parametry vozu
Požadavky na servis
Požadovaný termín opravy
Kontaktní údaje

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai a Peugeot

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis