Přejít k hlavnímu obsahu

Servis vozů Peugeot

V Lenner Motors zajišťujeme servis vozů všech značek. Jako autorizovaný servis se specializujeme na značky Hyundai a Peugeot.

.

Služby autoservisu Peugeot

Náš servis Peugeot disponující moderním vybavením a profesionálním personálem je jeden z nejdůležitějších kamínků v mozaice spokojenosti zákazníka. Můžeme o něm mluvit pouze tehdy, pokud má zákazník jistotu, že jeho vůz je v rukou zkušených a odborně vyškolených pracovníků, kteří mají k dispozici špičkovou servisní techniku a ovládají nejmodernější technologické postupy

Pokud si pravidelné servisní prohlídky necháváte provádět v síti PEUGEOT, využíváte dlouholetých zkušeností značky s údržbou vozidel a zkušenosti proškolených techniků. V našem servisu Peugeot v Říčanech dodržujeme přísné standardy.

Samozřejmostí pak musí také být propracovaný systém kontroly kvality práce a používání originálních náhradních dílů.

Našim klientům nabízíme mechanické dílny s nejmodernější servisní technologií na ploše větší než 4000 m2. Součástí servisu je vlastní klempírna a lakovna, která využívá technologii SAICOzero.

Objednat se na servis Zobrazit kontakty na servis

1

Další služby autoservisu Peugeot

V rámci služeb autoservisu nabízíme kontrolu geometrie náprav od firmy Hunter, která dokáže Váš vůz zkontrolovat během jediné minuty. Náš pneuservis Vám dokáže přezout pneumatiky až do velikosti 24", poradíme si i s pneumatikami RUN-FLAT. Nabízíme i mimosezónní uskladnění pneumatik.

Součástí servisních služeb je mycí centrum, které nabízí tři oddělené boxy určené pro ruční bezkontaktní mytí, abychom Vám vždy předali čistý vůz.

Pro naše zákazníky nabízíme i kompletní ošetření a ochranu vozu nanotechnologií Pikatec. Náš servis si poradí i s opravou vozidel poškozených krupobitím. Spolupracujeme se smluvními partnery pojišťoven Uniqa, Allianz, Generali, Česká pojišťovna, Česka podnikatelská pojišťovna a Kooperativa. Zajišťujeme servis vozů elektrických vozů i jiných značek. Disponujeme servisním standardem pro modely Genesis a Ioniq.

1

Objednávka servisní prohlídky Peugeot

Náhradní vůz
Ano
Ne

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai a Peugeot

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis