Přejít k hlavnímu obsahu

Prodej náhradních dílů

Autosalon Lenner Motors s.r.o. dodává originální náhradní díly Peugeot, Hyundai, Citroen, Kia. Ve výhradním zastoupení dodáváme pneumatiky Nokian, Continental, Hankook. Oleje Shell, Total, Rymax. Dále u nás lze zakoupit kompletní sortiment značky Thule – střešní nosiče, boxy, držáky kol, nosiče na kola, nosiče lyží, atd. Příslušenství značky Neumann a autokosmetiku Sonax.

Hyundai | Originální díly 

NAŠE ZÁRUKY PRO VÁS:

  • 5 let záruka na vozidlo*
  • 2 roky záruka na originální díly
  • 24-hodinový servis náhradních dílů *

Záruky podléhají smluvním podmínkám uvedeným v záručním listu

KVALITA, KTERÁ SE VÁM VYPLATÍ

Ať už brzdový kotouč, tlumič nárazů nebo olejový filtr - originální díly Hyundai instalované odborníky vašeho servisního partnera Hyundai, významně přispívají k dlouhé a bezstarostné životnosti vozidla. A zajistí, že váš Hyundai zůstane 100% původní Hyundai.

NEJNOVĚJŠÍ STANDARDY, NEJLEPŠÍ FUNKCE

Originální díly Hyundai přesně odpovídají komponentům používaným při výrobě vozidel a neustále se vyvíjejí. Jsou navrženy tak, aby dokonale spolupracovaly s ostatními částmi vašeho Hyundai.

RYCHLÉ DODÁNÍ, SNADNÁ INSTALACE

Pomocí logistické sítě Hyundai lze originální díly Hyundai rychle dodat, a díky jejich dokonalé kompatibilitě rychle namontovat. To zajišťuje nejen krátké pracovní doby, ale také zbytečně neprodlužuje časově náročné opravy.

DLOUHÁ ŽIVOTNOST A SPOLEHLIVOST

Na základě našich zkušeností s motoristickým sportem víme, jak důležité jsou ty nejmenší detaily. V souladu s tím jsou originální díly Hyundai opakovaně testovány na jejich spolehlivost a životnost v extrémních podmínkách.

Peugeot | Originální díly

NABÍDKA PŘIZPŮSOBENÁ VŠEM POTŘEBÁM

Peugeot vám pro potřeby údržby a opravy nabízí náhradní díly, které jsou dokonale přizpůsobené vašemu vozu. Nabízí vám nejlepší poměr spolehlivost/cena/bezpečnost.

ORIGINÁLNÍ KVALITA

Váš vůz Peugeot je homogenním a soudržným celkem složeným z prvků, které výrobce navrhnul a definoval tak, aby přispěly k bezpečnosti a spolehlivosti vašeho vozu. Originální díly Peugeot vám umožní zachovat spolehlivost, bezpečnost, komfort a potěšení z řízení vašeho vozu Peugeot.

 

Kontakt pro objednání náhradních dílů: sklad@lennermotors.cz, 601 313 671 nebo POMOCÍ FORMULÁŘE NÍŽE.

 

Poptávka náhradních dílů

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai a Peugeot

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis