Načítání...

Kariéra

My v Lenner Motors dbáme na prémiový a nadstandardní přístup k našim klientům a jejich vozům. Hledáme profesionály, kteří se nebojí práce a milují automobily stejně jako my. Pracujte pro prémiového prodejce vozů Hyundai. Podívejte se na aktuálně otevřené pozice a rozšiřte náš tým.

Oslovila Vás některá z nabízených pracovních pozic? Kontaktujte nás na emailu kariera@lennermotors.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.

Těšíme se na setkání.
Tým Lenner Motors

VOLNÉ POZICE

Výkupčí automobilů - Lenner Motors Braník

Náplň práce:
- nákup/výkup ojetých osobních a užitkových vozidel na internetu - aukce na českém a zahraničním trhu
- osobní jednání s klienty
- aktivní oslovování klientů po telefonu
- hledání nových zdrojů
- posouzení technického stavu vykupovaných vozidel
- kontrola a popisy vykoupených vozidel
- orientační kalkulace možných oprav
- uzavírání obchodů se zákazníky

Požadujeme:
- výbornou znalost trhu s ojetými vozidly
- detailní znalost vozů, značek, modelů a cen
- schopnost identifikace mechanických a kosmetických vad automobilů
- znalost anglického nebo německého jazyka
- komunikativnost, obchodní a vyjednávací schopnosti
- pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
- praxi na obdobné pozici
- ŘP skupiny B s aktivní praxí

Nabízíme:
- nástup ihned
- jistota práce na hlavní pracovní poměr
- řádné zaškolení je u nás samozřejmostí
- plat složený z fixní a provizní části
- firemní benefity - firemní akce, karta Multisport, příspěvek na stravování, firemní telefon

Chcete pracovat u Lenner Motors? Kontaktujte nás.

Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: jpg jpeg png txt pdf doc docx odt xls xlsx ods.
Povolené typy souborů: jpg jpeg png txt pdf doc docx odt.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.