Přejít k hlavnímu obsahu

Od pondělí 18. 9. probíhá TÝDEN EXTRA VIP SLEV na skladové vozy Hyundai. Zjistěte více!

Kariéra

My v Lenner Motors dbáme na prémiový a nadstandardní přístup k našim klientům a jejich vozům. Hledáme profesionály, kteří se nebojí práce a milují automobily stejně jako my. Pracujte pro prémiového prodejce vozů Hyundai a Peugeot. Podívejte se na aktuálně otevřené pozice a rozšiřte náš tým.

AKTUÁLNĚ HLEDÁME:

V případě, že zájmu náskontaktujte na emailu kariera@lennermotors.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.

Těšíme se na společné setkání.  
Tým Lenner Motors

VYHRÁLI JSME OCENĚNÍ DEALER ROKU 2022

Lenner Motors je nejlepší dealer v České republice! S radostí oznamujeme, že na nedávné dealerské konferenci Hyundai jsme se stali nejvýznamnějším a nejúspěšnějším dealerem roku. Toto prestižní ocenění je výsledkem dlouhodobého úsilí našich zaměstnanců a důvěry, kterou nám projevují, naši skvělý zákazníci. Díky jejich podpoře jsme se stali nejlepším dealerem v České republice a jsme hrdi na naši společnou cestu k úspěchu.

Vážení čtenáři, s radostí vám přinášíme skvělou zprávu!

Na letošní dealerské konferenci Hyundai jsme se stali držiteli nejvyššího ocenění v rámci celé dealerské sítě. Hyundai každý rok vyhodnocuje speciální kategorie – nejlepší servis, prodej, marketing, inovace, prodejce ojetých vozidel a potom kategorii nejdůležitější, kterou je nejlepší dealer v roce. Zde je hodnoceno kompletně všechno a cenu získávají tři nejlepší dealery. A právě v kategorii nejlepší dealer roku 2022 se Lenner Motors umístil na prvním místě!

Toto ocenění je výsledkem dlouhodobé práce vás všech, zaměstnanců i našich vážených zákazníků. Bez vaší podpory bychom tohoto úspěchu nedosáhli. Naši zaměstnanci jsou naším nejcennějším pokladem a zároveň srdcem naší společnosti. Společně se snažíme poskytovat zákazníkům nejlepší servis, zážitek i služby, a toto ocenění je potvrzením naší společné práce. Jsme pyšní na to, že jsme se stali nejlepším dealerem Hyundai v České republice, kde soutěžíme s celkem 56 dealery. Přijďte se přesvědčit do našich salonů v Říčanech.

Foto s oceněním

Napište nám

Životopis a motivační dopis
Maximálně 6 souborů.
Limit 2 MB.
Povolené typy: pdf, jpeg, png.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai a Peugeot

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis