Přejít k hlavnímu obsahu

Výkup vozů

Rozhodli jste se prodat svůj vůz? Výhodný výkup vozů pohodlně a bez starostí u nás v Lenner Motors.

Vše řešíme rychle / pohodlně / kdykoli / bez velké administrativy / za nejvyšší možnou výkupní cenu.

Rozhodujete se prodat svůj vůz za hotové či ho vyměnit za nový? Využijte některou z našich nabízených možností a veškerou další administrativu spolehlivě vyřídíme za vás. Ať už se rozhodnete pro výkup vozu za hotové, výkup na protiúčet nebo komisní prodej, vždy máte jistotu nejvyšší možné výkupní ceny, rychlého vyřízení a férového jednání.  Výkup zajistíme i v případě, že vůz je předmětem úvěru nebo leasingu. Váš finanční závazek vůči bance převezmeme a vůz bez jakýchkoli problémů vykoupíme.

Bez podmínek a bez poplatků za smlouvu a přeregistraci – nemusíte koupit nový vůz, abychom vykoupili váš stávající. Seriózní jednání a kvalifikované ohodnocení vašeho vozu – nabídneme maximální možnou výkupní cenu.

Výkup za hotové

Vykoupíme Váš vůz za hotové. Nebudete mít žádné starosti s prodejem Vašeho vozu, vše vyřídíme za Vás. K výkupu vašeho vozu přistupujeme transparentně a s férovým jednáním.  Přebíráme za vykoupený vůz zodpovědnost a zajistíme veškerou administrativu. Vůz společně s Vámi prohlédne náš specialista výkupu nebo prodejce ojetých vozidel. Vůz Vám oceníme na počkání.  K ocenění je automobil nutné přistavit a doložit velký technický průkaz. V případě prodeje vozidla ze společnosti je nutná ověřená plná moc. Vykupujeme všechny značky a modely vozidel.

Výkup na protiúčet

Přivezte Váš stávající vůz a získejte zvýhodnění z pořizovací ceny nového či ojetého vozu. Vůz společně s Vámi prohlédne náš specialista výkupu a vozidlo Vám oceníme na počkání. Při kontrole důkladně prověříme technický stav vozu a absolvujeme s Vámi také zkušební jízdu. Za vykoupený vůz přebíráme zodpovědnost a zajistíme veškerou administrativu. Vykupujeme modely všech značek. K výkupu vašeho vozu přistupujeme transparentně a s férovým jednáním.

✓ Potřebné podklady o vozidle: velký technický průkaz, malý technický průkaz, doklad o zákonném pojištění – zelená karta, servisní kniha, ostatní dokumenty k vozidlu. 
✓ Potřebné podklady o majiteli v případě soukromé osoby: občanský průkaz, ověřená plná moc v případě zastoupení.
✓ Potřebné podklady o majiteli v případě právnické osoby: občanský průkaz, výpis z obchodního rejstříku, plná moc v případě zastoupení zaměstnancem.

Komisní prodej vozů

Nabízíme variantu prodeje Vašeho vozu v komisním prodeji. Vůz důkladně zkontrolujeme při předprodejní prohlídce v našem autorizovaném servisu a připravíme k prodeji. Vozidlo vystavíme na ploše našeho autobazaru, nafotíme a následně prezentujeme na významných webových portálech. Za vozidlo nabídneme nejvyšší možnou cenu dle aktuální situace na trhu. Naši prodejci ojetých vozidel s Vámi aktivně komunikují po celou dobu vystavení vozu a jeho komisního prodeje. Sjednáme finanční služby pro potenciálního zákazníka, abychom urychlili prodej vašeho vozu. Většina vozidel v komisním prodeji je u nás prodána do jednoho měsíce od vystavení. Zajistíme veškerou administrativu související s prodejem Vašeho vozu. Peníze obdržíte do 3 pracovních dnů od prodeje Vašeho vozidla. Našich zákazníků si vážíme a proto ke spolupráci přistupujeme transparentně a s férovým jednáním.

Pro sjednání návštěvy v našich provozovnách využijte kontaktní formulář níže nebo se zastavte u nás v centru ojetých a zánovních vozů v Praze Braníku.

Vyplňte formulář

Maximálně 6 souborů.
Limit 2 MB.
Povolené typy: pdf, jpeg, png.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai a Peugeot

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis