Přejít k hlavnímu obsahu

Získejte ke každé objednávce nového vozu Hyundai navíc kromě akční ceny, zvýhodněného pojištění a financování, také exkluzivní balíček výhod v hodnotě 10 731 Kč. Více info o akci >

Autolakovna Říčany

Využijte služeb naší lakovny, která disponuje nejmodernějším vybavením.

V Lenner Motors k našim zákazníkům přistupujeme s maximální péčí a přátelským přístupem.

 

Autosalon Lenner Motors je vybavený klempířskou a lakýrnickou dílnou, kde opravujeme vozy všech značek za dodržení přísných standardů. Odřený lak Vám spravíme u nárazníků, dveří, blatníků, nárazníků, sloupků, či kapoty Vašeho vozu. Vaše auto bude jako nové! Naše firma provádí veškeré lakýrnické práce od drobných oprav až po nalakování celého vozidla. Využíváme velmi efektivní a nejrychlejší způsob oprav rýh, škrábanců a obdobných poškození laku aut a motocyklů. Máme kvalitní tým zkušených autolakýrníků a disponujeme profesionálním technickým vybavením. Rádi Vám poskytneme bezplatnou konzultaci a navrhneme optimální řešení opravy. Cenu a dobu práce stanovíme dle dohody.

Na jaře roku 2021 jsme se rozšířili o nové prostory, díky kterým jsme schopni zrychlit proces zakázek a tím snížit dobu objednání i realizace zakázky na minimum.  

Jsme autolakovna pro osobní vozy a užitkové vozy. Disponujeme lakovacími boxy a míchacími stroji a proto můžeme nabídnout maximální flexibilitu při lakování za skvělou cenu. Vzhledem k tomu, že jsme i smluvním partnerem pojišťoven, vyřídíme potřebné dokumenty ke škodní události. U nás máte jistotu kvalitně odvedené práce, protože postupujeme dle předpisů a norem jednotlivých výrobců. Používáme profesionální a pravidelně servisované přístroje.

Lenner Motors - jsme certifikovaná lakovna v Říčanech u Prahy. 

Co nabízíme?

• Renovace a rozleštění starých laků
• Expresní bodové opravy
• Lakování autoveteránů
• Opravy běžných, prémiových i luxusních aut, lakování užitkových vozidel
• Nestandardní práce – kuchyně, nábytek, motorky a koloběžky, kola a elektrokola, ALU disky
• Posouzení poškození – není vždy potřeba auto lakovat. Poškození lze opravit i jinou metodou než lakováním (záleží na posouzení našimi odbornými pracovníky)
• Kontrolu laku – pomocí tloušťkoměre, který nám odhalí sílu a vrstvu laku
• Nejkvalitnější barvy značky Servind (kvalitní německé barvy)
• Možnost namíchání barvy dle přání a vlastních požadavků
• Nejmodernější stroj Génius, které vyhodnotí nejpřesnější odstín barvy. Naše metoda garantuje zcela totožný odstín laku s původním.
• Nabízíme prodej lakýrnického materiálu
• Možnost náhradního vozidla po dobu opravy 

Proč svěřit opravu laku právě nám?

Zajistíme expresní oprava laku – v krátké době máte auto opět k dispozici. Celková cena u nás bývá výrazně nižší než u běžných lakoven díky moderní technologii a použití profesionálních materiálů. Naší autolakovnou prošlo již více než 5 000 vozů a spokojených zákazníků. Garantujeme záruku na opravu laku – oprava laku se zárukou (2-3 roky). Nabízíme pojištění vozu i během opravy – Váš vůz je u nás v bezpečí po celou dobu opravy. Náš personál je pravidelně školený, díky tomu zaručujeme 100% kvalitu provedených služeb a realizovaných lakování.

Co je pro ostatní lakovny nemožné, pro nás je to výzva!

Těšíme se na Váš kontakt, který můžete realizovat níže v kontaktním formuláři.

KONTAKTUJTE NÁS

Kontakt

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

výměna nádrže na Peugeot Metropolis velmi dobrá domluva příjemní lidé je vidět že jsem se svěřil k profesionálům výměna proběhla do 24 hodin jsem moc spokojený

J

Zákazník

Jiří Trlica

Dobrý den, velice děkujeme slečně Veronice Vlaevové, ohromila mě svým přístupem k práci, která jí jak je vidět naprosto baví, naplňuje a tím předává zase svou energii na nás, jako zákazníky, kteří mají a jistě i v budoucnu budou mít radost si u Vás koupit třeba vysněný vůz. Komunikace probíhala na vysoké úrovni jak telefonicky, písemně i osobně a vše co bylo domluveno také platilo. Vše začalo mým dotazem skladového vozu na adresu Lenner a po 14 dnech mám vůz doma i s objednanými doplňky, vozem na protiúčet a zajištěným financováním. Jedno veliké mínus to ale má, jsem z Ostravy a k Vám to nemám zrovna blízko. Je možné, že se již neuvidíme, ale i když možná.... Cestu domů s novým vozidlem jsme si pořádně užili. Ještě jednou moc děkujeme.

R

Zákazník

Radim Tichý

Děkuji panu Hájkovi za skvělou pomoc se servisem. Vše je u Vás skvělé. Děkuji, Votýpková

M

Zákazník

Martina V

Ráda se vracím tam, kde pečují nejen o mě ale i o mého "mazlíka":-)

Recenze Mája Fialka - Lenner Motors

 

MAja Fialka

Zákazník

Maja Fialka

Mam naprosto skvělou zkušenost, kdy jsem měla potíže s autem. Jednání bylo rychle a neuveritelne mile. Skvělá komunikace jak se slečnou asistentkou po telefonu, tak panem Zajickem na prodejně. Děkuji za vyzehleni problému, který mi způsobili v predchozim autorizovaném servisu. Shrnu to jednoduše - už nikdy nikam jinam. Díky moc.

Recenze - MM

Zákazník

Michaela Mikušová

Hyundai Lenner jsem si vybral pro velmi vstřícný přístup servisu pana Jiřího Kramarenka - na rozdíl od jiných mi nabídli rychlé řešení servisní události na vozidle, které jsem zde nezakoupil (jinde mě odmítli, případně mi nabídli neúměrně dlouhou čekací dobu). Na základě této pozitivní zkušenosti jsem se rozhodl zde zakoupit i nový vůz a prodej proběhl naprosto perfektně, do detailu jsme probrali všechny specifikace, vyšli mi ve všem vstříc, dali velice slušnou cenu (Veronika Vlaevová). Jednoduše velká spokojenost a mockrát díky!

Jindřich Vodička

Zákazník

Jindřich Vodička

Nejlepší autosalon!!!!

Vladka Lipovska

Zákazník

Vladka Lipovska

Naprostá spokojenost se službami i kvalitou vozů. Před 5 měsíci jsem si zde pořídil vůz, který ale naší rodině zcela nevyhovoval a díky skvělé práci především paní Renaty Pírkové jsem během 2 dnů měl vůz nový, a to včetně ukončení původního úvěru a zřízení úvěru nového.

Petr Bouška

Zákazník

Petr Bouška

Skvělá komunikace s přijímacím technikem panem Michalem Adámkem. Servis auta podle představ, předáno umyté. Moc děkuji, skvělé služby a profesionální přístup.

Lukáš Matoušek

Zákazník

Lukáš Matoušek

První servis u této společnosti jsem spokojen. Perfektní a sympatický přístup pana Brzáka. I elektromobilitu jsme probrali :-). Určitě se vrátím a doporučím.

Pavel Kadlec

Zákazník

Pavel Kadlec

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai a Peugeot

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis