Přejít k hlavnímu obsahu

Autolakovna Říčany

Využijte služeb naší lakovny, která disponuje nejmodernějším vybavením.

V Lenner Motors k našim zákazníkům přistupujeme s maximální péčí a přátelským přístupem.

 

Autosalon Lenner Motors je vybavený klempířskou a lakýrnickou dílnou, kde opravujeme vozy všech značek za dodržení přísných standardů. Odřený lak Vám spravíme u nárazníků, dveří, blatníků, nárazníků, sloupků, či kapoty Vašeho vozu. Vaše auto bude jako nové! Naše firma provádí veškeré lakýrnické práce od drobných oprav až po nalakování celého vozidla. Využíváme velmi efektivní a nejrychlejší způsob oprav rýh, škrábanců a obdobných poškození laku aut a motocyklů. Máme kvalitní tým zkušených autolakýrníků a disponujeme profesionálním technickým vybavením. Rádi Vám poskytneme bezplatnou konzultaci a navrhneme optimální řešení opravy. Cenu a dobu práce stanovíme dle dohody.

Na jaře roku 2021 jsme se rozšířili o nové prostory, díky kterým jsme schopni zrychlit proces zakázek a tím snížit dobu objednání i realizace zakázky na minimum.  

Jsme autolakovna pro osobní vozy a užitkové vozy. Disponujeme lakovacími boxy a míchacími stroji a proto můžeme nabídnout maximální flexibilitu při lakování za skvělou cenu. Vzhledem k tomu, že jsme i smluvním partnerem pojišťoven, vyřídíme potřebné dokumenty ke škodní události. U nás máte jistotu kvalitně odvedené práce, protože postupujeme dle předpisů a norem jednotlivých výrobců. Používáme profesionální a pravidelně servisované přístroje.

Lenner Motors - jsme certifikovaná lakovna v Říčanech u Prahy. 

Co nabízíme?

• Renovace a rozleštění starých laků
• Expresní bodové opravy
• Lakování autoveteránů
• Opravy běžných, prémiových i luxusních aut, lakování užitkových vozidel
• Nestandardní práce – kuchyně, nábytek, motorky a koloběžky, kola a elektrokola, ALU disky
• Posouzení poškození – není vždy potřeba auto lakovat. Poškození lze opravit i jinou metodou než lakováním (záleží na posouzení našimi odbornými pracovníky)
• Kontrolu laku – pomocí tloušťkoměre, který nám odhalí sílu a vrstvu laku
• Nejkvalitnější barvy značky Servind (kvalitní německé barvy)
• Možnost namíchání barvy dle přání a vlastních požadavků
• Nejmodernější stroj Génius, které vyhodnotí nejpřesnější odstín barvy. Naše metoda garantuje zcela totožný odstín laku s původním.
• Nabízíme prodej lakýrnického materiálu
• Možnost náhradního vozidla po dobu opravy 

Proč svěřit opravu laku právě nám?

Zajistíme expresní oprava laku – v krátké době máte auto opět k dispozici. Celková cena u nás bývá výrazně nižší než u běžných lakoven díky moderní technologii a použití profesionálních materiálů. Naší autolakovnou prošlo již více než 5 000 vozů a spokojených zákazníků. Garantujeme záruku na opravu laku – oprava laku se zárukou (2-3 roky). Nabízíme pojištění vozu i během opravy – Váš vůz je u nás v bezpečí po celou dobu opravy. Náš personál je pravidelně školený, díky tomu zaručujeme 100% kvalitu provedených služeb a realizovaných lakování.

Co je pro ostatní lakovny nemožné, pro nás je to výzva!

Těšíme se na Váš kontakt, který můžete realizovat níže v kontaktním formuláři.

Dotaz na lakovnu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

Naprostá spokojenost se službami i kvalitou vozů. Před 5 měsíci jsem si zde pořídil vůz, který ale naší rodině zcela nevyhovoval a díky skvělé práci především paní Renaty Pírkové jsem během 2 dnů měl vůz nový, a to včetně ukončení původního úvěru a zřízení úvěru nového.

Petr Bouška

Zákazník

Petr Bouška

Skvělá komunikace s přijímacím technikem panem Michalem Adámkem. Servis auta podle představ, předáno umyté. Moc děkuji, skvělé služby a profesionální přístup.

Lukáš Matoušek

Zákazník

Lukáš Matoušek

První servis u této společnosti jsem spokojen. Perfektní a sympatický přístup pana Brzáka. I elektromobilitu jsme probrali :-). Určitě se vrátím a doporučím.

Pavel Kadlec

Zákazník

Pavel Kadlec

Od Lenner Motors v Říčanech máme tři vozy. A počítám, že i další si pořídíme u tohoto prodejce. Veliké dík patří hlavně Veronice Vlaevové, která se vždy o všechno perfektně postarala. Po dlouhé době jsem se cítil jako vážený zákazník. Veroniko moc děkujeme :o))

Michal Kubaloš

Zákazník

Michal Kubaloš

Vezl jsem sem automobil po nehodě. Už jsem zde byl dříve na rutinní kontrole, ale opět mě překvapil skvělý přístup všech zúčastněných (jmenovitě pan Staňa a pan Brzák). Se vším pomohli, poradili a zařídili co mohli. Ještě jednou moc děkuji a brzy nashledanou :)

Tomáš Trnka

Zákazník

Tomáš Trnka

Jako vlastník staré, ojeté a poněkud zanedbané I20 jsem nutně a rychle potřeboval vyřešit problém s unikajícím olejem. Naštěstí mě napadlo zavolat do Hyundai Říčany. Přesto, že měli plný kalendář, tak mě vzali aspoň na diagnostiku a nakonec mi dali i termín na opravu. Na parkovišti jsem se se svým autem cítil jako Popelka, ale uvnitř jsem byl za váženého Klienta. Úmyslně píšu velké "K" protože servisní technik Dominik byl ochotný, vstřícný, hledal a našel řešení mých problémů. Vlastně mě svým skvělým přístupem vychovával (je mi 52 let), příště už auto nebudu zanedbávat. Děkuji a moc rád se k vám budu vracet.

Roman Mucha

Zákazník

Roman Mucha

Všem příznivcům Hyundai doporučuji Lenner v Říčanech. Jednala jsem s panem Vycpálkem a musím sdílet nadšení z jeho velmi profesionálního, lidského a milého přístupu. Doporučuji na 100%

Lucie Fišerová

Zákazník

Lucie Fišerová

Lenner doporučuji. Servis, záruční opravy a celkový přístup na skvělé úrovni. Přijímací technik pan Kůta např. při řešení záručních oprav byl velmi ochotný, vše vysvětlil a pravidelně informoval.

Michaela Kovarovic

Zákazník

Michaela Kovařovič

17.6 jsem přijel na pravidelný servis a naprostá spokojenost :) Velká chvála pro pana Dominika Kůtu (servisní technik) za jeho bezvadný přístup, který byl přátelský a profesionální zároveň!

Jakub Šantora

Zákazník

Jakub Šantora

Naprosto úžasné a vstřícné jednání s klienty. Auto jsem měl doslova 10 dní od prvního telefonu na operativní leasing se vším všudy, včetně testovací jízdy. Bylo mi ve všem, co jsem chtěl, plně vyhověno. Doporučuji

Petr Jaroschy

Zákazník

Petr Jaroschy

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai a Peugeot

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis