Přejít k hlavnímu obsahu

Potřebujete auto jen na půl roku? U nás je to možné! Více o půlročním operáku >

Potřebujete auto jen na půl roku? U nás je to možné! Více o půlročním operáku >

Potřebujete auto jen na půl roku? U nás je to možné! Více o půlročním operáku >

Lenner Motors

Menu

Zavřít

Main

Main

arrow
Hyundai

Hyundai

arrow
MG

MG

arrow
Peugeot

Peugeot

arrow
Peugeot Motocycles

Peugeot Motocycles

arrow
Citroën

Citroën

arrow
Genesis

Genesis

arrow

Nový Hyundai IONIQ 3

již brzy v prodeji

Kontaktovat prodejce

Hyundai IONIQ 3: Nová éra dostupných elektromobilů začíná

Poznejte Hyundai IONIQ 3 - kompaktní vůz zvenku, ale velkorysý a promyšlený uvnitř. Přesně takový, jaký moderní město potřebuje.

IONIQ 3 boří zažité představy o tom, že elektromobil musí být velký, aby byl technologicky vyspělý a komfortní. Je ideální volbou pro ty, kteří chtějí přejít na elektrický pohon bez kompromisů - ať už v technologiích, prostoru nebo každodenní použitelnosti.

Design vychází ze směru „Art of Steel“, který propojuje čisté linie s výrazným charakterem. Výsledkem je sebevědomý vzhled, prostorný a komfortní interiér i intuitivně ovladatelné technologie, zabalené do kompaktních rozměrů, které dokonale zapadnou do každodenního života ve městě i mimo něj.

ikona dvou automobilů

Skladové vozy

Více
ikona dvou automobilů

Ojeté vozy

Více
ikona pro checklist

Konfigurátor

Více
ikona volantu

Testovací jízda

Více
ikona pro operativni leasing

Operativní leasing

Více

od 0 Kč s DPH

Kontaktovat prodejce

Objevte Hyundai IONIQ 3

Pro někoho je svoboda cílem. S modelem Hyundai IONIQ 3 se ale stává začátkem každé cesty. Nabízí špičkový dojezd ve své kategorii a promyšlený, variabilní interiér, který zajišťuje pohodlí až pro pět pasažérů. Spojuje prostor, moderní design a volnost být sám sebou - kamkoli se vydáte.

Jeďte dál a rychleji

Na výběr máte ze dvou variant baterie - menší s kapacitou 42,2 kWh, která nabídne dojezd až 344 km, nebo větší 61 kWh s dojezdem až 496 km. Právě delší dojezd se řadí ke špičce ve své třídě a dává vám větší svobodu na cestách.

Nabíjení z 10 na 80 % za 29 minut. Hyundai IONIQ 3 umožňuje rychlé DC nabíjení a podporuje také AC nabíjení doma z wallboxu s výkonem až 22 kW.

Elegantní silueta

Design vozu vychází z čistých linií a přirozeného napětí tvarované oceli. Karoserie je tvořena několika výraznými, pečlivě navrženými plochami, které působí sebevědomě a precizně - podobně jako kov, jenž se formuje pod tlakem.

Hyundai IONIQ 3 dělá z každé jízdy výjimečný zážitek. Zaujme elegantní siluetou ve stylu Aero Hatch a typickými pixelovými prvky, které jsou pro modelovou řadu IONIQ charakteristické. Čtyři světelné body vpředu i vzadu navíc skrývají nápaditý detail - jemný odkaz na písmeno „H“ v Morseově abecedě.

Mimořádně prostorný interiér

Kompaktní navenek, překvapivě prostorný uvnitř. Interiér modelu Hyundai IONIQ 3 byl navržen s důrazem na maximální pohodlí a flexibilitu. V duchu konceptu „Furnished Space“ připomíná uspořádání prvků spíše moderní obývací prostor než klasický interiér vozu - působí útulně, přehledně a přirozeně. Díky dlouhému rozvoru a rovné podlaze si užijete dostatek místa pro nohy i hlavu a zavazadlový prostor o objemu 441 litrů zajistí praktičnost pro každý den.

Technologie

Digitální klíč umožňuje odemykat a zamykat vůz chytrým telefonem. Můžete ho snadno sdílet i s rodinou nebo přáteli.
Otevřená středová konzole nebo variabilní držáky nápojů vám usnadní každodenní jízdy.
Napájejte svá zařízení kdekoli a kdykoli. Díky technologii V2L a výkonu 3,6 kW poskytne vůz energii pro vše, co potřebujete zapojit do zásuvky.
Prémiový audiosystém BOSE®, který je precizně vyladěn pro svůj účel.

 

Související nabídka modelů Hyundai

Není tento vůz přesně to, co hledáte? Nevadí. Prohlédněte si naší související nabídku modelů Hyundai, MG nebo Peugeot, které vaše požadavky a preference jistě splní.

Hyundai IONIQ 5 - Lenner Motors

Nový vůz

Nový Hyundai IONIQ 5

od 1 069 990 Kč s DPH
Hyundai IONIQ 6 - Nové vozy - Lenner Motors

Nový vůz

Hyundai IONIQ 6

od 999 990 Kč s DPH

NOVÝ
MODEL

Nový Hyundai IONIQ 9 - Lenner Motors

Nový vůz

Hyundai IONIQ 9

od 1 754 990 Kč s DPH

Mám zájem o tento vůz

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám co nejdříve ozveme.

Kontakt

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

Prodejci nových vozů Hyundai

Česky
Josef Dvořák Lenner Motors

Prodej nových vozů Hyundai

Josef Dvořák

prodejce nových vozů

Česky british-flag-icon
1

Prodej nových vozů Hyundai

Soňa Dufková Heřmánková

fleet manager

Česky
Micha Machala - Lenner Motors

Prodej nových vozů Hyundai

Michal Machala

prodejce nových vozů

Česky
Karolína Geyerová - Lenner Motors

Prodej nových vozů Hyundai

Karolína Geyerová

Asistentka prodeje

Česky
Milan Bellinger

Prodej nových vozů Hyundai

Milan Bellinger

Vedoucí prodeje nových vozů

Stále nejste rozhodnuti nebo si nevíte rady s výběrem nového modelu a jeho financováním? Podívejte se tedy na kompletní nabídku skladových vozů Hyundai. V případě, že chcete jezdit zcela bez starostí a využívat výhody, které přináší operativní leasing, podívejte se na nabídku vozů Hyundai s touto možností financování.

Nabídka skladových vozů Hyundai Nabídka operativního leasingu Hyundai

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai, Peugeot a MG

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis