Přejít k hlavnímu obsahu

Od pondělí 18. 9. probíhá TÝDEN EXTRA VIP SLEV na skladové vozy Hyundai. Zjistěte více!

OPERATIVNÍ LEASING

Jak funguje náš operativní leasing? Zařídíme nové vozidlo, které budete mít rychle, za stále stejnou měsíční splátku a bez akontace.

 

 

 

.

Proč jít cestou operativního leasingu

Výhody operativního leasingu

 • Bez nutnosti řešit prodej vozidla
 • Veškeré pojištění v ceně
 • Rychlé dodání vozidla
 • Žádné počáteční náklady
 • Žádné starosti spojené s provozem vozidla
 • Žádná nečekaná překvapení
dvojitá šipka

Nevýhody vlastního auta

 • Musíte řešit prodej vozidla po vlastní ose
 • Pojištění vybíráte a platíte sami
 • Musíte mít našetřené peníze nebo platíte akontaci
 • Servis řešíte po vlastní ose za vlastní peníze
 • Moho se objevit skryté vady při provozu

JAK TO FUNGUJE

Výběr kategorie a vozu

1.

Z naší nabídky si vyberte vhodné vozidlo

Kontaktujeme Vás

2.

Vyjasníme si veškeré požadavky a podmínky pronájmu a připravíme smlouvu

Vyřízení smlouvy

3.

K uzavření smlouvy budete potřebovat občanský průkaz a řidičský průkaz

Předání vozu

4.

Auto si vyzvednete na jedné z našich poboček v Říčanech u Prahy nebo na Praze 4 v Braníku. Užívejte si nový vůz, a když budete něco potřebovat, kontaktujte nás prostřednictvím emailu pujcovna@lennermotors.cz nebo telefonu +420 601 313 678

Vrácení vozu

5.

Zkontrolujeme stav současného vozu a podepíšeme předávací protokol.

Výměna vozu

6.

Vracíte vůz a chcete si zapůjčit jiný model? S původním autem přijedete a s novým odjedete během chvíle. Případný rozdíl v ceně (dle kategorie) bude jen jednoduše přeúčtován, stejně jako nová výše měsíčních splátek.

Poptávka operativního leasingu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

Desítky spokojených klientů

Mam naprosto skvělou zkušenost, kdy jsem měla potíže s autem. Jednání bylo rychle a neuveritelne mile. Skvělá komunikace jak se slečnou asistentkou po telefonu, tak panem Zajickem na prodejně. Děkuji za vyzehleni problému, který mi způsobili v predchozim autorizovaném servisu. Shrnu to jednoduše - už nikdy nikam jinam. Díky moc.

Recenze - MM

Zákazník

Michaela Mikušová

Hyundai Lenner jsem si vybral pro velmi vstřícný přístup servisu pana Jiřího Kramarenka - na rozdíl od jiných mi nabídli rychlé řešení servisní události na vozidle, které jsem zde nezakoupil (jinde mě odmítli, případně mi nabídli neúměrně dlouhou čekací dobu). Na základě této pozitivní zkušenosti jsem se rozhodl zde zakoupit i nový vůz a prodej proběhl naprosto perfektně, do detailu jsme probrali všechny specifikace, vyšli mi ve všem vstříc, dali velice slušnou cenu (Veronika Vlaevová). Jednoduše velká spokojenost a mockrát díky!

Jindřich Vodička

Zákazník

Jindřich Vodička

Jako vlastník staré, ojeté a poněkud zanedbané I20 jsem nutně a rychle potřeboval vyřešit problém s unikajícím olejem. Naštěstí mě napadlo zavolat do Hyundai Říčany. Přesto, že měli plný kalendář, tak mě vzali aspoň na diagnostiku a nakonec mi dali i termín na opravu. Na parkovišti jsem se se svým autem cítil jako Popelka, ale uvnitř jsem byl za váženého Klienta. Úmyslně píšu velké "K" protože servisní technik Dominik byl ochotný, vstřícný, hledal a našel řešení mých problémů. Vlastně mě svým skvělým přístupem vychovával (je mi 52 let), příště už auto nebudu zanedbávat. Děkuji a moc rád se k vám budu vracet.

Roman Mucha

Zákazník

Roman Mucha

Všem příznivcům Hyundai doporučuji Lenner v Říčanech. Jednala jsem s panem Vycpálkem a musím sdílet nadšení z jeho velmi profesionálního, lidského a milého přístupu. Doporučuji na 100%

Lucie Fišerová

Zákazník

Lucie Fišerová

Lenner doporučuji. Servis, záruční opravy a celkový přístup na skvělé úrovni. Přijímací technik pan Kůta např. při řešení záručních oprav byl velmi ochotný, vše vysvětlil a pravidelně informoval.

Michaela Kovarovic

Zákazník

Michaela Kovařovič

17.6 jsem přijel na pravidelný servis a naprostá spokojenost :) Velká chvála pro pana Dominika Kůtu (servisní technik) za jeho bezvadný přístup, který byl přátelský a profesionální zároveň!

Jakub Šantora

Zákazník

Jakub Šantora

Naprosto úžasné a vstřícné jednání s klienty. Auto jsem měl doslova 10 dní od prvního telefonu na operativní leasing se vším všudy, včetně testovací jízdy. Bylo mi ve všem, co jsem chtěl, plně vyhověno. Doporučuji

Petr Jaroschy

Zákazník

Petr Jaroschy

Dobrý den, chtěli bychom tímto opravdu velice poděkovat za skvělý a naprosto profesionální přístup celého týmu společnosti Lenner Motors Říčany. Již 8 let jsme jednateli vlastní firmy a po celou dobu jsme držiteli vozů Hyundai. Ke společnosti Lenner Motors jsme se dostali před více než 5 lety, kdy nám operativně a velice rychle pomohli vyřešit nehodu jednoho z našich vozů. Od té doby všechny naše vozy jezdí jenom k nim 😃👍.....
Moc děkujeme Petr a Honza.

Petr Pětioký

Zákazník

Petr Pětioký

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai a Peugeot

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis