Přejít k hlavnímu obsahu

Od pondělí 18. 9. probíhá TÝDEN EXTRA VIP SLEV na skladové vozy Hyundai. Zjistěte více!

KONA electric
Zpět na aktuality

Druhá generace modelu Hyundai KONA Electric

k dostání již od 899 990 Kč vč. DPH

Tři stupně výbavy je možné volně kombinovat se dvěma úrovněmi výkonu a kapacity akumulátoru. Výbava Czech Edition disponuje funkcí Vehicle-to-Load (V2L), digitálním klíčem a dalšími prvky s velmi atraktivní prémií 160 000 Kč.

Druhá generace modelu KONA Electric je prostornější, výkonnější.

Technologičtí nadšenci ocení na KONA Electric především vybavení špičkovou technologií, která se vyrábí v moravskoslezských Nošovicích a nyní vstupuje na český trh. Opět jsou k dispozici dvě varianty s odlišnou kapacitou akumulátoru.

Model ECO

U modelu ECO se využitelná kapacita akumulátoru zvětšila o 20 %, z 39,2 kWh na 48,4 kWh. Výkon stoupl z 136 koní na 156 koní a dojezd na jedno nabití podle standardu WLTP se prodloužil o 72 km, tedy na 377 km. KONA Electric ve výbavě Smart startuje na ceně již od 899 990 Kč.

Snadné ovládání vozu a zábavy pro celou posádku zajistí dvojice velkých integrovaných displejů s úhlopříčkou 12,3“, vybavených navigačním systémem. Pro pohodlí v letních i zimních měsících je u modelu ECO zvolena dvouzónová klimatizace. Obzvláště ženy ocení parkovací kameru a senzory pro pohodlné parkování, které monitorují překážky vpřed, ale i vzad. K tomu je samozřejmostí akustické čelní okno, zadní sedadla dělená v poměru 40:20:40, inteligentní klíč s možností startování tlačítkem, stejně jako aktualizace mapových podkladů a řídicích jednotek vozu metodou tzv. OTA (Over-The-Air).

Svítivost zajišťují reflektorové Bi-LED světlomety a KONA Electric je vybavena moderními 17“ koly z lehké slitiny. Pokud máte rodinu nebo cestujete vždy plně naloženi, určitě vás mile překvapí dodatečný zavazadlový prostor pod přední kapotou s kapacitou 27 litrů, který doplňuje zadní zavazadlový prostor o objemu 466 l.

V základní výbavě najdete rozsáhlou sadu bezpečnostních a asistenčních systémů, včetně aktivního udržování v jízdním pruhu (LFA), asistenta pro jízdu na dálnici (HDA) a autonomní nouzové brzdění (FCA) s detekcí vozidel, chodců i cyklistů a varováním před srážkou při odbočování. Na delších cestách nebo při náročné jízdě vaši bdělost ohlídá systém pro sledování bdělosti řidiče (DSM - Driver Status Monitor), který využívá kameru umístěnou uvnitř vozidla k monitorování únavy řidiče.

Výbavu Smart lze rozšířit paketem Climate v hodnotě 15 000 Kč, který vám zajistí vyhřívání předních sedadel a volantu. Obzvláště s přicházející zimou toto rozšíření opravdu oceníte.

Kona Electric - Lenner Motors

Provedení POWER

POWER posílilo z 204 na 217 koní a využitelná kapacita jeho akumulátoru narostla z 64 kWh na 65,4 kWh. Navzdory výrazně větší karoserii a bohatší výbavě se dojezd verze POWER prodloužil ze 484 km na 514 km dle WLTP (u verze se 17“ koly).

Ve výbavě Smart stojí KONA POWER při vstupu na trh 1 039 990 Kč, Czech Edition pak vyjde na 1 119 990 Kč, tedy o 20 000 Kč levněji než u první generace. Za špičkovou verzi KONA POWER Style zákazníci zaplatí 1 239 000 Kč.

Kona Electric - Lenner Motors

Oblíbená KONA Czech Edition je zpět

Oblíbená výbava Czech Edition, dostupná od 979 990 Kč, navíc přidává tepelné čerpadlo, které prodlužuje dojezd i v zimních podmínkách (pro verzi Smart v balíčku Range za 40 000 Kč). A v případě potřeby zapojení elektrických spotřebičů, najdete u KONA Czech Edition (stejně jako u modelů IONIQ) vnitřní zásuvku s funkcí V2L, která umožňuje napájení elektrických spotřebičů s výkonem až 3,6 kW.

Zapomeňte na nutnost klíčů! V rámci Czech Edition je KONA vybavena technologickou novinkou, díky které si můžete napárovat váš vůz do chytrého telefonu nebo hodinek a odemykat a startovat už jen pouhým přiložením. Stejně jako například platíte platební kartou v obchodě.

Součástí výbavy jsou rovněž projektorové full LED přední světlomety, elektricky ovládané páté dveře s bezdotykovým otevíráním, bezdrátová nabíječka telefonu, zatmavená zadní okna a horizontální světelná lišta nad maskou chladiče s pixelovým designem.

Vrcholný stupeň Style začíná na ceně 1 099 990 Kč. Ke všem již vyjmenovaným prvkům jeho majitelé získají také interiér čalouněný kombinací látky a kůže, elektricky nastavitelná sedadla řidiče i spolujezdce, vnější zásuvku s funkcí V2L, ambientní osvětlení interiéru či vyhřívání předních i zadních sedadel.

Ještě více působivější

Pouze KONA Style může být navíc vybavena high-tech paketem Premium za 70 000 Kč.

Paket zahrnuje prémiová kožená sedadla s ventilací, pamětí sedadla řidiče a relaxační funkcí, audiosystém Bose s osmi reproduktory a funkcí e-Active Sound Design, head-up displej s promítáním informací na čelní okno a 19“ kola. K bezpečnostní výbavě přidává 360° kamerový systém, pokročilý asistent pro jízdu po dálnici, asistent zabraňující kolizi při jízdě vzad PCA-R nebo dálkově ovládaný autonomní parkovací asistent RSPA. Zákazníci preferující maximální dojezd mají možnost zvolit 17“ kola z lehké slitiny.

Další články

Týden slev - Hyundai prodej vozů - Lenner Motors
15 Září

Týden extra VIP slev pro všechny

Pokukujete po novém voze?Právě teď je ten nejlepší čas na koupi! Přijďte k nám na showroom Hyundai v Říčanech u Prahy pro...

Peugeot 3008 - Lenner Motors
11 Září

Nová éra Peugeot 3008 SUV Fastback

Čekání je u konce! Nahrazení bestselleru Peugeot 3008 novým SUV typu fastback je tady. Nový vůz dorazí na evropský trh v ...

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai a Peugeot

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis