Přejít k hlavnímu obsahu

Akční nabídka na elektrické vozy. Se státní dotací další sleva ve výši 200 000 Kč! Prozkoumejte naši nabídku elektrických vozů.

Akční nabídka na elektrické vozy. Se státní dotací další sleva ve výši 200 000 Kč! Prozkoumejte naši nabídku elektrických vozů.

Akční nabídka na elektrické vozy. Se státní dotací další sleva ve výši 200 000 Kč! Prozkoumejte naši nabídku elektrických vozů.

Lenner Motors

Menu

Zavřít

Main

Main

arrow
Hyundai

Hyundai

arrow
MG

MG

arrow
Peugeot

Peugeot

arrow
Peugeot Motocycles

Peugeot Motocycles

arrow
Citroën

Citroën

arrow
KONA electric
Zpět na aktuality

Druhá generace modelu Hyundai KONA Electric

k dostání již od 899 990 Kč vč. DPH

Tři stupně výbavy je možné volně kombinovat se dvěma úrovněmi výkonu a kapacity akumulátoru. Výbava Czech Edition disponuje funkcí Vehicle-to-Load (V2L), digitálním klíčem a dalšími prvky s velmi atraktivní prémií 160 000 Kč.

Druhá generace modelu KONA Electric je prostornější, výkonnější.

Technologičtí nadšenci ocení na KONA Electric především vybavení špičkovou technologií, která se vyrábí v moravskoslezských Nošovicích a nyní vstupuje na český trh. Opět jsou k dispozici dvě varianty s odlišnou kapacitou akumulátoru.

Model ECO

U modelu ECO se využitelná kapacita akumulátoru zvětšila o 20 %, z 39,2 kWh na 48,4 kWh. Výkon stoupl z 136 koní na 156 koní a dojezd na jedno nabití podle standardu WLTP se prodloužil o 72 km, tedy na 377 km. KONA Electric ve výbavě Smart startuje na ceně již od 899 990 Kč.

Snadné ovládání vozu a zábavy pro celou posádku zajistí dvojice velkých integrovaných displejů s úhlopříčkou 12,3“, vybavených navigačním systémem. Pro pohodlí v letních i zimních měsících je u modelu ECO zvolena dvouzónová klimatizace. Obzvláště ženy ocení parkovací kameru a senzory pro pohodlné parkování, které monitorují překážky vpřed, ale i vzad. K tomu je samozřejmostí akustické čelní okno, zadní sedadla dělená v poměru 40:20:40, inteligentní klíč s možností startování tlačítkem, stejně jako aktualizace mapových podkladů a řídicích jednotek vozu metodou tzv. OTA (Over-The-Air).

Svítivost zajišťují reflektorové Bi-LED světlomety a KONA Electric je vybavena moderními 17“ koly z lehké slitiny. Pokud máte rodinu nebo cestujete vždy plně naloženi, určitě vás mile překvapí dodatečný zavazadlový prostor pod přední kapotou s kapacitou 27 litrů, který doplňuje zadní zavazadlový prostor o objemu 466 l.

V základní výbavě najdete rozsáhlou sadu bezpečnostních a asistenčních systémů, včetně aktivního udržování v jízdním pruhu (LFA), asistenta pro jízdu na dálnici (HDA) a autonomní nouzové brzdění (FCA) s detekcí vozidel, chodců i cyklistů a varováním před srážkou při odbočování. Na delších cestách nebo při náročné jízdě vaši bdělost ohlídá systém pro sledování bdělosti řidiče (DSM - Driver Status Monitor), který využívá kameru umístěnou uvnitř vozidla k monitorování únavy řidiče.

Výbavu Smart lze rozšířit paketem Climate v hodnotě 15 000 Kč, který vám zajistí vyhřívání předních sedadel a volantu. Obzvláště s přicházející zimou toto rozšíření opravdu oceníte.

Kona Electric - Lenner Motors

Provedení POWER

POWER posílilo z 204 na 217 koní a využitelná kapacita jeho akumulátoru narostla z 64 kWh na 65,4 kWh. Navzdory výrazně větší karoserii a bohatší výbavě se dojezd verze POWER prodloužil ze 484 km na 514 km dle WLTP (u verze se 17“ koly).

Ve výbavě Smart stojí KONA POWER při vstupu na trh 1 039 990 Kč, Czech Edition pak vyjde na 1 119 990 Kč, tedy o 20 000 Kč levněji než u první generace. Za špičkovou verzi KONA POWER Style zákazníci zaplatí 1 239 000 Kč.

Kona Electric - Lenner Motors

Oblíbená KONA Czech Edition je zpět

Oblíbená výbava Czech Edition, dostupná od 979 990 Kč, navíc přidává tepelné čerpadlo, které prodlužuje dojezd i v zimních podmínkách (pro verzi Smart v balíčku Range za 40 000 Kč). A v případě potřeby zapojení elektrických spotřebičů, najdete u KONA Czech Edition (stejně jako u modelů IONIQ) vnitřní zásuvku s funkcí V2L, která umožňuje napájení elektrických spotřebičů s výkonem až 3,6 kW.

Zapomeňte na nutnost klíčů! V rámci Czech Edition je KONA vybavena technologickou novinkou, díky které si můžete napárovat váš vůz do chytrého telefonu nebo hodinek a odemykat a startovat už jen pouhým přiložením. Stejně jako například platíte platební kartou v obchodě.

Součástí výbavy jsou rovněž projektorové full LED přední světlomety, elektricky ovládané páté dveře s bezdotykovým otevíráním, bezdrátová nabíječka telefonu, zatmavená zadní okna a horizontální světelná lišta nad maskou chladiče s pixelovým designem.

Vrcholný stupeň Style začíná na ceně 1 099 990 Kč. Ke všem již vyjmenovaným prvkům jeho majitelé získají také interiér čalouněný kombinací látky a kůže, elektricky nastavitelná sedadla řidiče i spolujezdce, vnější zásuvku s funkcí V2L, ambientní osvětlení interiéru či vyhřívání předních i zadních sedadel.

Ještě více působivější

Pouze KONA Style může být navíc vybavena high-tech paketem Premium za 70 000 Kč.

Paket zahrnuje prémiová kožená sedadla s ventilací, pamětí sedadla řidiče a relaxační funkcí, audiosystém Bose s osmi reproduktory a funkcí e-Active Sound Design, head-up displej s promítáním informací na čelní okno a 19“ kola. K bezpečnostní výbavě přidává 360° kamerový systém, pokročilý asistent pro jízdu po dálnici, asistent zabraňující kolizi při jízdě vzad PCA-R nebo dálkově ovládaný autonomní parkovací asistent RSPA. Zákazníci preferující maximální dojezd mají možnost zvolit 17“ kola z lehké slitiny.

Další články

Hyundai letní příslušenství - Lenner Motors
03 Červenec

Letní příslušenství Hyundai

Léto, vítej! Jsme na tebe připraveni.

Hyundai INSTER - Lenner Motors
12 Červen

Nový Hyundai INSTER

Segment A bude má novou hvězdu, nový plně elektrický Hyundai INSTER s dojezdem na jedno nabití až 355 km!Podívejte se s n...

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai, Peugeot a MG

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis