Načítání...
  • Alt

Americký Gigant Hyundai Palisade hlásí příjezd do Říčan!

Největší SUV Hyundai – PALISADE – byl dovezen až z Kanady. Na palubě tohoto korábu nechybí luxus a plejáda novodobých asistenčních systémů. Ve své mohutné přídi má uložen vidlicový šestiválec o objemu 3,8 litru a výkonu 291 koní. 

Cenovou nabídku naleznete ZDE

Hyundai na konci roku 2018 rozšířil svou nabídku SUV pro severoamerický trh o novinku v podobě modelu Palisade. Ten se stal největším zástupcem své značky mezi osobními vozy. Nové velké SUV v případě designu rozvíjí aktuální styl automobilky Hyundai a vychází z linií konceptu HCD-2 Grandmaster. Dostal jméno Palisade, což je odkaz na pacifické palisády, přímořskou čtvrť v Los Angeles. Hyundai Palisade má představovat velké rodinné SUV, k čemuž jej předurčují jeho rozměry v podobě rozvoru náprav 2900 mm, celkové délky 4981 mm, šířky 1976 mm, výšky 1750 mm a především prostorný interiér.

Alt

 

Vlajková loď jihokorejské značky je připravena nabídnout prostor pro osm cestujících usazených ve třech řadách sedadel. Samozřejmostí je zde výkonný multimediální systém s 12,3palcovou dotykovou obrazovkou, doplňující 10,25palcový displej přístrojového štítu. Z výbavy v interiéru lze vyzdvihnout celkem sedm USB portů a pro severoamerické zákazníky tolik důležité držáky nápojů, jichž je zde 16!

Hyundai Palisade má ve své mohutné přídi uložen zážehový vidlicový šestiválec o objemu 3,8 l, disponující nejvyšším výkonem 214 kW (291 k) při 6000 min-1 a točivým momentem 355 N.m. při 5000 min-1. Standardem je osmistupňová automatická převodovka, jejímž prostřednictvím mohou roztáčena pouze zadní nebo všechna 20palcová kola.

Vstup tohoto SUV na evropský trh je v současnosti nepříliš pravděpodobný. Lenner Motors v Říčanech Vám ovšem tento jedinečný model nabídne a to rovnou ve dvou provedeních - současnou verzi roku 2018 a začátkem roku 2020 i upgradovanou verzi po faceliftu. Pro tyto vozy bude poskytovat také servisní zázemí. 

Pro bližší informace nás kontaktujte.

Váš tým Lenner Motors 

Alt