Přejít k hlavnímu obsahu
Hyundai Kona N - Lenner Motors
Zpět na aktuality

Hyundai KONA N - Mimořádně sportovní SUV

Hyundai letos v česku rozšířil nabídku sportovních vozů z divize N o třetí model. Sportovní SUV Kona N boří hranice výkonu s přeplňovaným čtyřválcem a 206 kW.

Pokud jste se domnívali, že nelze kombinovat SUV a zábavnou jízdu, změníte názor. Nový Hyundai KONA N je všestranný a výkonný vůz, určený pro nadšence do venkovních aktivit i příznivce rychlé jízdy.

Čeští zákazníci si Konu mohou pořídit v prémiové výbavě N Performance za cenu 939 990 Kč. Při využití značkového financování Hyundai Finance a využití výkupního bonusu při výkupu stávajícího vozu navíc mohou ušetřit dalších 40 000 Kč. 

Motorově se Kona pyšní přeplňovaným benzinovým čtyřválcem 2.0 T-GDI o výkonu 240 koní, který je standardně spárován s pohonem předních kol a osmistupňovou dvouspojkovou převodovkou se spojkami v olejové lázni (N DCT) umožňující také ruční řazení. Náprava N Power Sense zajišťuje zvýšení tuhosti a snížení hmotnosti. Jízdní vlastnosti dále zlepšují brzdové kotouče s průměrem 360 mm vpředu a 314 mm vzadu, elektronicky řízené tlumiče s nastavitelnou charakteristikou odpružení nebo elektronicky řízený diferenciál s omezenou svorností N Corner Carving.

Výbava N Performance obsahuje devatenáctipalcová kovaná kola, elektronicky řízený diferenciál s omezenou svorností, či aktivní ventil výfukové soustavy. Interiér je vybaven elektricky ovládanými sportovními sedadly. Na dokonalém zážitku se podílejí 10,25" digitální přístrojový panel, sportovně ztvárněný head up display, multimediální systém s integrovanou navigací, možností bezdrátového nabíjení mobilních telefonů a dalšími hodnotnými prvky výbavy.

Ceník pro tento model si můžete stáhnout zde.

Hyundai KONA N - Lenner Motors

Další články

Peugeot 2008 - Lenner Motors
16 Září

Peugeot 2008 - Kompaktní a multifunkční SUV

Crossover Peugeot 2008 vychází z Peugeot 208, technicky se od něj téměř neliší a na českém trhu vévodí prodejům takzvanýc...

peugeot 308
03 Září

Objevte nový Peugeot 308 - nový kompaktní hatchback

Nový kompaktní hatchback odtajnil své ceny! Neuvěřitelná přitažlivost nového vozu PEUGEOT 308, který osloví i ty nejnáro...

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai a Peugeot

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis