Přejít k hlavnímu obsahu
Hyundai Staria - Lenner Motors
Zpět na aktuality

Hyundai Staria. Určeno pro rodinu i podnikání.

Nové MPV STARIA přináší novou úroveň cestování a mobility. Doprava se s tímto vozem stává pohodlnější, produktivnější a přínosnější.

Chytře řešený a prostorný interiér nové Starie je velkou výhodou pro rodinné nebo firemní cestování. Vyvolává pocit přepychu a pohodlí, kdy nízké okenní linie a panoramatická okna vytváří dojem prostornosti. V nabídce vrcholového modelu si užijete druhou řadu relaxačních sedadel, vybavených jednodotykovým ovládáním polohy. Místo řidiče nabízí futuristický vzhled díky modernímu 10,25 palcovému čelnímu displeji, středové konzoli s dotykovou obrazovkou a tlačítkem voliče elektronické převodovky.

Model STARIA je k dispozici v několika variantách s různým uspořádáním sedadel. Pro ty, kdo potřebují velký vnitřní prostor, je vůz STARIA nabízen v dodávkové verzi se 3 nebo 6 sedadly. Verzi kombi s až 9 sedadly, koncipovaná jako osobní vůz, je vhodná jak pro rodinné použití, tak pro podnikání. I při obsazení všech devíti sedadel nepřicházíte o nákladový prostor o objemu 831 litrů.

Vůz je dlouhý 5253 mm a nabízí dvoje uspořádání sedadel, tedy devítimístné (3+3+3), které bude k dostání ve všech výbavách kromě top verze Luxury se sedmimístným uspořádáním (2+2+3). Hyundai Staria se na českém trhu prodává s jediným motorem. Jedná se o vznětový čtyřválec 2.2 CRDi o výkonu 130 kW, tedy 177 koní. Ve verzi s pohonem všech kol váží 2443 kg a lze ji naložit maximálně 578 kilogramy. Utáhne ovšem i přívěs o hmotnosti 1,5 tuny a střecha za jízdy unese metrák.

Základní cena modelu je 899 990 korun, další stupeň výbavy Smart odskakuje od základu o 150 tisíc korun a nabízí v mnoha ohledech komfortnější výbavu.

Jsme přesvědčeni, že Hyundai Staria je nejzajímavějším velkoprostorovým autem na trhu.

 

Další články

IONIQ 6
26 Červenec

Hyundai IONIQ 6

Značka Hyundai představila v digitální světové premiéře netrpělivě očekávaný elektrifikovaný streamliner IONIQ 6. Nový mo...

Peugeot Emotion Day
13 Červenec

Peugeot Emotion Day

Nastartujte emoce za volantem vozů Peugeot na Peugeot Emotion Day! Ve středu 27. července 2022 u obchodního centra TESCO...

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai a Peugeot

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis