Načítání...
  • Alt

Zkuste pohled z nové perspektivy

Nový BAYON je crossover, kompaktní zvenčí, velký uvnitř a ztvárněný tak, aby zanechával trvalý dojem. Množství inteligentních technologií poskytuje nejvyšší úroveň bezpečnosti a konektivity v této třídě. Účinné pohonné jednotky zahrnují také 48V systém mild hybrid.

Design, který vyniká nad svým okolím

Díky svým ostrým liniím a nápadným proporcím bude nový BAYON skutečně vyčnívat z davu. Jeho stylový a vkusný design elegantně kombinuje odkaz oceňovaných vozů SUV značky Hyundai s vizuálně uchvacující interpretací designového jazyka Sensuous Sportiness. Dodržení zásady vidět a být viděn se projevuje i v pocitu volnosti, který získáte díky vyšší poloze za volantem a vynikajícímu výhledu do okolí.

Příjemně prostorný

Konstruktéři značky Hyundai se zaměřili na maximalizaci pohodlí cestujících a zvětšení zavazadlového prostoru. Uvnitř nového vozu BAYON tak vytvořili útulnou, moderní atmosféru. Dveře inspirované tvary vyskytujícími se v přírodě elegantně obepínají palubní desku. Tvar dveří je dokonale sladěn s přístrojovým panelem a ambientní LED osvětlení navozuje decentní, avšak působivé vnitřní prostředí.

Alt

 

Prostorný a komfortní, s mnoha úložnými prostory

Komfort a úložný prostor typický pro vozy SUV a kompaktní vnější rozměry nového modelu BAYON s interiérem uzpůsobeným pro rodinné cestování znamenají, že si můžete dopřát to nejlepší z obojího. Kompaktní rozměry a vynikající výhled usnadňují – i díky vysoké poloze za volantem – nastupování i ovladatelnost a zvyšují pocit bezpečí, který již zákazníci od odolných vozů SUV značky Hyundai očekávají.

Nejvyspělejší funkce připojeného vozidla v této třídě

Díky dvěma velkým, vizuálně sloučeným displejům o velikosti 10,25″ s funkcí rozdělení obrazovky můžete využívat všechny nejmodernější technologie. Prostřednictvím služeb Hyundai Bluelink Connected Car Services můžete vůz navíc ovládat ze smartphonu – nebo svým hlasem. Pro nový BAYON to znamená přímou konektivitu s online rozpoznáváním hlasu a funkcemi, díky nimž je jízda pohodlnější a příjemnější.

Alt

 

Systém vzdálené správy vozu Bluelink

Ovládejte svůj vůz ze smartphonu nebo hlasem. Nejnovější systém Bluelink vám umožní plně využívat všechny výhody vyspělých služeb Connected Car Services. Kromě mnoha chytrých funkcí ovládaných pomocí aplikace Bluelink je v navigačním systému zahrnuto bezplatné pětileté předplatné služeb Hyundai LIVE Services, včetně informací o dopravní situaci, parkování nebo cenách pohonných hmot v reálném čase.

Sada s funkcemi SmartSense, nejlepší ve své třídě

Nový BAYON sdílí svoji bezpečnost a odolnost s ostatními zástupci skupiny vozidel SUV značky Hyundai, jimž se v tomto ohledu přinejmenším plně vyrovná. Ve svém segmentu tedy vyniká tím, že je vybaven širokou řadou bezpečnostních funkcí Hyundai SmartSense přístupných prostřednictvím nejvyspělejších asistenčních systémů řidiče. Mnohé z nich jsou již zahrnuty ve standardní úrovni výbavy.

Více informací ZDE

Alt