Přejít k hlavnímu obsahu
2008
Zpět na aktuality

Peugeot 2008 má po faceliftu!

Odvážné a hbité SUV s novým designem a dojezdem až 406 km!

Modernizace přináší upravený vzhled, hybridní motor i delší dojezd a vyšší výkon čistě elektrické verze.

Nový Peugeot 2008 se rozvíjí z hlediska všech základních hodnot značky:

  • Allure: díky elegantnímu charakteru a typickému designu SUV,
  • Emotion: díky jedinečnému místu řidiče i-Cockpit® 3D s centrálním desetipalcovým HD displejem a jedinečnému pocitu z jízdy,
  • Excellence díky účinnosti nového elektromotoru s dojezdem až 406 km a novým palubním technologiím.

 

Od tržního uvedení vozu Peugeot 2008 je jedním z pilířů jeho úspěchu design. Úkolem designérského týmu Peugeot bylo ještě více posílit charakter vozu tím, že se umocní jeho příslušnost ke světu SUV a působivě se vyjádří jeho posun na vyšší úroveň produktů.

2008

 

 

Vozy ve vyšší výbavě GT nabídnou LED světlomety se třemi moduly, u všech vozů pak vzadu vidíme nové horizontální LED moduly koncových světel. Paleta barev se rozrůstá o nové odstíny laků a nechybí ani nový design litých kol v rozměrech 16 až 18 palců.

 

 

 

 

2008

 

V kabině vůz nabídne například nové čalounění nebo novou grafiku 10palcového digitálního přístrojového štítu. Modely ve vyšší výbavě pak dostávají 3D displej. Ve středu palubní desky je u všech modelů nově 10palcová obrazovka infotainment systému.

Cestující se mohou těšit na více USB zásuvek (USB-A i USB-C), výkonnější bezdrátovou nabíječku, pestrou paletu asistenčních systémů a potěší také nové parkovací kamery s HD rozlišením. Úpravou prošla také aplikace MyPeugeot, která umožňuje uchovávat informace o servisu či odesílat pokyny pro navigaci.

 

 

 

2008

 

Důležitější změny se ale odehrály i pod kapotou. A to jak u verze se spalovacími motory, tak u čistě elektrického crossoveru e-2008. Ten   se může po faceliftu pochlubit baterií s kapacitou zvětšenou na 54 kWh (+4 kWh), kterou v minulosti dostal i Peugeot e-308.    Elektrický dojezd tak i díky vylepšení účinnosti vzrůstá z původních 355 km na 406 km. Větší baterie navíc pohání výkonnější elektromotor, který posílil z původních 100 kW na 115 kW. Standardně je vůz osazen palubní nabíječkou o výkonu 7,4 kW, volitelně až 11 kW. U rychlonabíječek pak podporuje nabíjení výkonem až 100 kW, kdy k nabití z 20 % na 80 % údajně stačí jen 30 minut.

 

Další články

Peugeot
07 Červen

PROFESIONÁLNÍ SEZÓNNÍ PROHLÍDKA

Vstupte do světa péče o váš vůz a přijeďte na naši sezónní prohlídku, kterou nabízíme pouze za 499 Kč včetně DPH. Naši pr...

příslušenství
07 Červen

LETNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ S  30% SLEVOU

Slunečné počasí láká k výletům do přírody nebo za sportem a dovolená se rychle blíží. Chceme vám cestování ještě více zpř...

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai a Peugeot

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis