Přejít k hlavnímu obsahu
1
Zpět na aktuality

Představujeme Vám Hyundai IONIQ 5

Zkuste pohled z nové perspektivy

IONIQ 5 - neuvěřitelně krásný a skutečně pokročilý, definující nový pohled na elektromobily. Díky svému inovativnímu designu a chytrým technologiím byl vytvořen vůz nové úrovně - s rychlejším dobíjením a elegantnějším stylem. S atraktivním designem, jízdními vlastnostmi a 800V technologií pro ultrarychlé nabíjení nabízí toto přelomové elektrické SUV úchvatný výkon - postavené na špičkové platformě, která je technologickým milníkem v současné éře rozvoje elektromobility.

Charakteristický. Ikonický. Čistý. Design koncepčního vozu se stal sériovým

Čistý design modelu IONIQ 5 představuje osvěžující pojetí podoby elektromobilu – zbavený složitostí, oslavující čisté linie a minimalistické struktury. Unikátní kapota se rozpíná po celé šířce vozu a dotváří čistý hi-tech vzhled. LED osvětlení je založeno na technologii parametrických pixelů - jedinečných designových prvků, připomínajících drahokamy, které se objeví i na všech budoucích modelech IONIQ.

Žijte, řiďte, pracujte, relaxujte

Uvnitř vozu se stírají hranice mezi obytným a cestovním prostorem. Nová EV platforma totiž poskytla příležitost k tomu vymyslet interiér od nuly a nabídnout zcela nový zážitek uvnitř vozu. Větší rovná podlaha, široce nastavitelná přední sedadla, která lze zcela sklopit, a posuvná středová konzola uvnitř vozu přinášejí mimořádný pocit.

Hyundai Bayon - Lenner Motors

Inovativní použití ekologických materiálů

V modelu IONIQ 5 jsou hojně využity ekologické materiály, jako ekologicky zpracovaná kůže a recyklovaná příze. Suroviny extrahované z cukrové třtiny se navíc používají na čalounění stropu, koberce a potahy sedadel. Řešení, které je recyklovatelné a také krásné. Inovativní použití přírodních materiálů je dalším příspěvkem k udržitelnosti v rámci našich výrobních procesů, díky čemuž je IONIQ 5 méně závislý na produktech na bázi ropy.

V čele dobývání éry elektromobility s platformou E-GMP

IONIQ 5 je první vozidlo, postavené na nové elektrické globální modulární platformě (E-GMP) společnosti Hyundai. Tato platforma vyhrazená elektromobilům umožňuje rychlejší nabíjení, větší dojezd, větší vnitřní prostor a lepší ovladatelnost. Umístění akumulátoru mezi nápravami zajišťuje ideální rozložení hmotnosti mezi nimi a nízko umístěné těžiště pro lepší ovládání a stabilitu.

Využijte širokou škálu možností dobíjení

Dobijte doma - přes noc - nebo na rychlodobíjecí stanici po cestě - během několika minut. V závislosti na vašem domácím připojení k síti nebo typu dobíjecí stanice, ke které máte přístup, vám IONIQ 5 nabízí řadu flexibilních možností dobíjení. Je vybaven inovativní 800V akumulátorovou technologií, určenou pro jedny z nejrychlejších způsobů dobíjení, ale je také kompatibilní s běžným 400V střídavým dobíjením

Další články

Peugeot 2008 - Lenner Motors
16 Září

Peugeot 2008 - Kompaktní a multifunkční SUV

Crossover Peugeot 2008 vychází z Peugeot 208, technicky se od něj téměř neliší a na českém trhu vévodí prodejům takzvanýc...

Hyundai Kona N - Lenner Motors
13 Září

Hyundai KONA N - Mimořádně sportovní SUV

Hyundai letos v česku rozšířil nabídku sportovních vozů z divize N o třetí model. Sportovní SUV Kona N boří hranice výkon...

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai a Peugeot

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis