Přejít k hlavnímu obsahu

Servis elektrických vozidel Peugeot

Údržba a péče o elektromobil se liší od vozů s klasickým spalovacím motorem.

V Lenner Motors zajišťujeme servis elektrických a hybridních vozů Hyundai, Peugeot i jiných značek.

 

 

Více o servisu elektrických vozidel Peugeot

Elektromobil nemá zapalovací svíčky, výfuk ani převodovku. To šetří čas i peníze. Pravidelná údržba je však samozřejmě důležitá. Disponujeme vyškoleným personálem, špičkovou servisní technikou a nejmodernějšími technologickými postupy. Zajišťujeme kompletní servis elektrických a hybridních vozů. Více informací o elektromobilitě také naleznete na stránkách Hyundai. nebo Peugeot. 

Využijte komfortních služeb Lenner Motors včetně objednání na servis ONLINE.

Náš autorizovaný servis Peugeot splňuje jako jeden z mála certifikaci pro servis elektrických vozidel (Hyundai Electric Vehicle). Máme oprávnění provádět karosářské opravy na elektrických a hybridních vozidlech. Tato certifikace je podmíněna zakoupením speciálních přípravků – speciální nářadí pro práci s elektrickými vozidly, zvedací stůl pro trakční akumulátory, ochranné pomůcky, atd.

Další část certifikace je proškolení pracovníků, kteří přicházejí do kontaktu s elektrickými vozidly. Zde je nutné dle legislativy České republiky disponovat pracovníky, kteří úspěšně složili zkoušku, tzv. vyhlášky č. 50/1978 Sb. v potřebném paragrafu. Naši mechanici disponují nejvyšší možnou variantou certifikace - §6. To znamená, že mechanik může zasahovat do trakčního akumulátoru a pracovat na vysokonapěťovém systému pod napětím. Dále náš servis disponuje sedmi rychlonabíjecími stanicemi. Při servisu Vašeho elektrického vozu můžete využít možnost zapůjčení náhradního elektrického nebo hybridního vozidla. 

 

Ceník servisních prací

Zavolejte nám

1

Servis Peugeot

Jiří Zewel

vedoucí servisních služeb

1

Servis Peugeot

Vojtěch Brzák

servisní poradce

Dobíjení elektrovozidel

Potřebujete najít dobíjecí stanici? Podívejte se na mapy nabíjecích stanic. Nabíjecí stanice ČEZ, Nabíjecí stanice EON, Nabíjecí stanice PRE.

Dobíjení nebylo nikdy snazší a dostupnější. Nikdy nebylo jednodušší dobíjet váš elektromobil nebo plug-in hybrid. Mějte přehled o voze (jízdní statistiky, lokalizace vozu). Získejte snadno a rychle asistenční pomoc. Získejte přehled o plánové údržbě a službách spojených s vaším vozem.

My Peugeot - Lenner Motors

 

Stáhněte si aplikaci MyPeugeot pro IOS

Stáhněte si aplikaci MyPeugeot pro Android

Objednávka servisu

Náhradní vůz
Ano
Ne

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai a Peugeot

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis