Načítání...
  • Alt

Představujeme Vám zcela nový autosalon Peugeot Říčany - jeden z prvních koncesionářů v České republice, který je vybudován na základě nejnovější identity a designu značky Peugeot. S rozlohou 10 000 m2 svým zákazníkům nabízí autorizovaný prodej a servis nových, předváděcích i vyzkoušených vozů Peugeot. První autorizovaný koncesionář v okrese Praha - Východ

Lenner Motors spadá do programu Peugeot PROFESSIONAL - specializovaného na firemní klientelu, který nabízí kompletní řadu osobních a užitkových vozidel včetně přestavěných vozů i nadstandardních služeb: náhradní užitkové vozy, asistenční vozy a servisní střediska otevřená i během víkendu.

Servisní zázemí disponuje moderním vybavením a odborně kvalifikovaným personálem. Poskytujeme servis elektrických i hybridních vozů. Naším cílem je nabídnout zákazníkům to nejlepší a zajistit profesionální služby ve všech směrech. V Lenner Motors naleznete bohatý výběr nových osobních a užitkových vozů značky Peugeot s možností výkupu Vašeho stávajícího vozidla protiúčtem. Rádi Vám zprostředkujeme operativní leasing nebo spotřebitelský úvěr.
 

OTEVÍRACÍ DOBA

  SERVIS       OTEVŘEN BEZ OMEZENÍ 
  Pondělí - Pátek       08:00 - 18:00 hod.
  Sobota - Neděle        ZAVŘENO
  PRODEJ       ONLINE (SHOWROOM UZAVŘEN)
  Pondělí - Pátek       08:00 - 18:00 hod.
  Sobota - Neděle        ZAVŘENO

 

KONTAKT

 Lenner Motors Peugeot

Černokostelecká 2205/18, 251 01 Říčany

Telefon: 601 313 688
Email: peugeot@lennermotors.cz

 

Skladové nové vozy Peugeot naleznete  ZDE

Více informací o značce Peugeot včetně kompletní modelové řady naleznete ZDE