Přejít k hlavnímu obsahu

Autorizovaný servis Peugeot

V Lenner Motors zajišťujeme servis vozů všech značek. Jako autorizovaný servis se specializujeme na značky Peugeot a Hyundai.

.

Autoservis Peugeot

Autorizovaný servis Peugeot v Lenner Motors disponuje moderním vybavením a profesionálním personálem. Našim klientům nabízíme mechanické dílny s nejmodernější servisní technologií na ploše větší než 4000 m2. Součástí servisu je vlastní klempírna a lakovna, která využívá technologii SAICOzero.

Zákazník našeho autoservisu má vždy jistotu, že jeho vůz je v rukou zkušených a odborně vyškolených pracovníků, kteří mají k dispozici špičkovou servisní techniku a ovládají nejmodernější technologické postupy.

Pokud si pravidelné servisní prohlídky necháváte provádět v síti PEUGEOT, využíváte dlouholetých zkušeností značky s údržbou vozidel a zkušenosti proškolených techniků. V našem servisu Peugeot v Říčanech dodržujeme přísné standardy.

Samozřejmostí pak musí také být propracovaný systém kontroly kvality práce a používání originálních náhradních dílů Peugeot.

Objednat se na servis Zobrazit kontakty na servis

1

Další služby autoservisu Peugeot

  • kontrola geometrie náprav od firmy Hunter
  • přezouvání pneumatik až do velikosti velikosti 24"
  • přezouvání pneumatik RUN-FLAT
  • mimosezónní uskladnění pneumatik
  • kompletní ošetření a ochranu vozu nanotechnologií Pikatec
  • opravou vozidel poškozených krupobitím
  • servis elektrických vozů i vozů jiných značek.

Součástí servisních služeb je mycí centrum, které nabízí tři oddělené boxy určené pro ruční bezkontaktní mytí, abychom Vám vždy předali čistý vůz.

Spolupracujeme se smluvními partnery pojišťoven Uniqa, Allianz, Generali, Česká pojišťovna, Česka podnikatelská pojišťovna a Kooperativa.

1

Objednávka servisní prohlídky Peugeot

Náhradní vůz
Ano
Ne

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai a Peugeot

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis