Načítání...
  • Alt

Vybírejte si vozy z našich autobazarů v Říčanech a na Praze 4 v Braníku, anebo si projděte nabídku vozů z programu H-PROMISE.  - NABÍDKA OJETÝCH VOZŮ

Program Hyundai Promise je značkový profesionální program pro výkup a prodej zánovních vozidel se zárukou. Je centrálně podporovaný přímo z Hyundai a jako program pro prodej ojetých vozů je Hyundai Promise prioritně zaměřen na zákazníka. Nabízí širokou škálu výhod pro všechny řidiče, kteří uvažují o zakoupení ojetého vozu (automobil do 4 let od roku výroby, minimálně roční záruku a prověřený technický stav). Program Hyundai Promise se zaměřuje na relativně nové vozy a tím garantuje jejich optimální stav.

Zajistíme pro Vás nejvýhodnější financování a pojištění včetně kompletního servisu spojeného s přihlášením vozidla. Přijeďte si prohlédnout naši nabídku spolehlivých a prověřených vozů na vlastní oči.

V Říčanech v ulici Černokostelecká nebo na naší nově otevřené pobočce ojetých vozů v Praze - Braníku. Využijte výkup vozidel v hotovosti nebo komisní prodej.

Rozhodli jste se prodat Váš starý vůz? U nás máte jistotu nejvyšší možné výkupní ceny, rychlého vyřízení a férového jednání.

Nechte si ocenit váš vůz ZDE

Je Vaše vozidlo zatíženo leasingem či úvěrem? Nevadí, protože i takové vozidlo vykoupíme a Váš finanční závazek vůči bance doplatíme.

Váš tým Lenner Motors – Váš Hyundai na dosah