Přejít k hlavnímu obsahu
Peugeot 2008 - Lenner Motors
Zpět na aktuality

Recenze Peugeot 2008 - Kompaktní a multifunkční SUV

Crossover Peugeot 2008 vychází z Peugeot 208, technicky se od něj téměř neliší a na českém trhu vévodí prodejům takzvaných B-SUV. Nový model překvapí svou robustností, které doplňují elegantní křivky. V kombinaci se zvýšenou světlou výškou nové SUV Peugeot 2008 poskytuje velkorysý vnitřní prostor a nadstandardní výkon. Výrazná přední maska, jasně identifikovatelný světelný podpis, odlehčená hliníková kola 18″ s aerodynamickými prvky, horizontální kapota na níž plynule navazují lesklé černé sloupky oken a střecha Black Diamond. To vše podtrhuje krásně povedené SUV v třídě crossoverů.

V interiéru, na místě řidiče, objevte nový rozměr interaktivity nejnovější generace Peugeot i-Cockpit® 3D s důmyslnou ergonomií, kompaktním volantem, barevným kapacitním dotykovým 10" HDi displejem s hlasovým ovládáním a konfigurovatelnou 3D přístrojovou deskou. Konfigurovatelná 3D přístrojová deska zobrazuje veškeré informace o vaší jízdě, např. asistenční systémy řízení nebo navigaci. Nejdůležitější informace, jako je omezení rychlosti či bezpečnostní výstrahy, jsou promítány v popředí do zorného pole řidiče ve formě hologramu nebo pop-up okna, aby vám umožnily rychlou orientaci a reakci.

Maximální konektivita vozu Peugeot 2008 Vám usnadní připojení vašeho mobilního telefonu.Používejte kompatibilní aplikace svého chytrého telefonu přímo na dotykovém displeji vozu s použitím funkce Mirror Screen nebo využijte možnosti bezdrátového nabíjení telefonu v odkládací přihrádce na palubní desce.

Nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008 je vybaveno benzinovými motory nejnovější generace Puretech Euro 6i, které nabízí optimalizovanou spotřebu pohonných hmot, příjemné řízení a zaručený výkon.

K dispozici ve čtyřech verzích:
1,2L PureTech 100 S&S BMV6
1,2L PureTech 130 S&S BMV6
1,2L PureTech 130 S&S EAT8
1,2L PureTech 155 S&S EAT8

Dieselové motory Euro 6i, které jsou v nabídce pro nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008, jsou oba vybaveny exkluzivní technologií BlueHDii, která zaručuje vysoký výkon při snížení emisí škodlivin.

K dispozici ve dvou verzích:
1,5L BlueHDi 100 S&S BVM6
1,5L BlueHDi 130 S&S EAT8

Bude-li Vás zajímat ještě více informací o tomto voze, neváhejte se na nás obrátit. Naši prodejci Vám rádi zodpoví všechny Vaše dotazy!

Kompletní nabídku vozů naleznete také na našem profilu Tip Cars.
 

Další články

Peugeot
07 Červen

PROFESIONÁLNÍ SEZÓNNÍ PROHLÍDKA

Vstupte do světa péče o váš vůz a přijeďte na naši sezónní prohlídku, kterou nabízíme pouze za 499 Kč včetně DPH. Naši pr...

příslušenství
07 Červen

LETNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ S  30% SLEVOU

Slunečné počasí láká k výletům do přírody nebo za sportem a dovolená se rychle blíží. Chceme vám cestování ještě více zpř...

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai a Peugeot

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis