Přejít k hlavnímu obsahu
Peugeot 2008 - Lenner Motors
Zpět na aktuality

Recenze Peugeot 2008 - Kompaktní a multifunkční SUV

Crossover Peugeot 2008 vychází z Peugeot 208, technicky se od něj téměř neliší a na českém trhu vévodí prodejům takzvaných B-SUV. Nový model překvapí svou robustností, které doplňují elegantní křivky. V kombinaci se zvýšenou světlou výškou nové SUV Peugeot 2008 poskytuje velkorysý vnitřní prostor a nadstandardní výkon. Výrazná přední maska, jasně identifikovatelný světelný podpis, odlehčená hliníková kola 18″ s aerodynamickými prvky, horizontální kapota na níž plynule navazují lesklé černé sloupky oken a střecha Black Diamond. To vše podtrhuje krásně povedené SUV v třídě crossoverů.

V interiéru, na místě řidiče, objevte nový rozměr interaktivity nejnovější generace Peugeot i-Cockpit® 3D s důmyslnou ergonomií, kompaktním volantem, barevným kapacitním dotykovým 10" HDi displejem s hlasovým ovládáním a konfigurovatelnou 3D přístrojovou deskou. Konfigurovatelná 3D přístrojová deska zobrazuje veškeré informace o vaší jízdě, např. asistenční systémy řízení nebo navigaci. Nejdůležitější informace, jako je omezení rychlosti či bezpečnostní výstrahy, jsou promítány v popředí do zorného pole řidiče ve formě hologramu nebo pop-up okna, aby vám umožnily rychlou orientaci a reakci.

Maximální konektivita vozu Peugeot 2008 Vám usnadní připojení vašeho mobilního telefonu.Používejte kompatibilní aplikace svého chytrého telefonu přímo na dotykovém displeji vozu s použitím funkce Mirror Screen nebo využijte možnosti bezdrátového nabíjení telefonu v odkládací přihrádce na palubní desce.

Nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008 je vybaveno benzinovými motory nejnovější generace Puretech Euro 6i, které nabízí optimalizovanou spotřebu pohonných hmot, příjemné řízení a zaručený výkon.

K dispozici ve čtyřech verzích:
1,2L PureTech 100 S&S BMV6
1,2L PureTech 130 S&S BMV6
1,2L PureTech 130 S&S EAT8
1,2L PureTech 155 S&S EAT8

Dieselové motory Euro 6i, které jsou v nabídce pro nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008, jsou oba vybaveny exkluzivní technologií BlueHDii, která zaručuje vysoký výkon při snížení emisí škodlivin.

K dispozici ve dvou verzích:
1,5L BlueHDi 100 S&S BVM6
1,5L BlueHDi 130 S&S EAT8

Bude-li Vás zajímat ještě více informací o tomto voze, neváhejte se na nás obrátit. Naši prodejci Vám rádi zodpoví všechny Vaše dotazy!

Kompletní nabídku vozů naleznete také na našem profilu Tip Cars.
 

Další články

Hyundai Tucson - Podzimní soutěž - Lenner Motors
18 Říjen

Soutěž o zapůjčení Hyundai Tucson Plug-in Hybrid na týden

  Připravili jsme pro Vás podzimní soutěž, kde vyhráváte zapůjčení Hyundai Tucson Plug-in Hybrid na týden. K tomu si tak...

Roadshow Hyundai
07 Říjen

Hyundai roadshow v Čestlicích 15.-16. 10.

Nové SUV můžete mít již od 349 990 Kč. Navštivte naši roadshow a zapojte se do soutěže o hodnotné ceny: Nezávazně a zda...

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai a Peugeot

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis