Přejít k hlavnímu obsahu

Od pondělí 18. 9. probíhá TÝDEN EXTRA VIP SLEV na skladové vozy Hyundai. Zjistěte více!

Během sedmi týdnů se můžete
těšit na neodolatelné akce!

Oslavujeme narozeniny s atraktivními bonusy na nové
automobily a příslušenství, servis Hyundai a Peugeot, skútry
a doplňky, či exkluzivní nabídky v našem centru zánovních vozů.

Přijďte zažít přátelskou atmosféru
a objevte Lenner Motors plný možností!

Chci si zasoutěžit
Narozeniny Lenner Motors - Servis vozů Hyundai a Peugeot

Servis Hyundai a Peugeot

Slevy na práci servisu pro vozy do 5 let (15% mechanická práce, 5% materiál), vozy stáří nad 5 let (20% mechanická práce, 10% materiál).

17. 4. - 23. 4.

Příslušenství nové vozy - Lenner Motors narozeniny

Centrum zánovních vozů Braník

Sleva 7 777 Kč na příslušenství (např. pneumatiky) pro každý zakoupený vůz, nebo 27 777 Kč sleva na nákup vozu Hyundai Staria.

24. 4. - 30. 4.

Příslušenství Peugeot skútry - Lenner Motors narozeniny

Příslušenství Peugeot skútry

17% extra sleva na veškeré příslušenství pro nabízené modely.

1. 5. - 7. 5.

Servis vozů - Lenner Motors narozeniny

Příslušenství a díly Hyundai nebo Peugeot

15% sleva na příslušenství a 40% na aftermarket (ne-originální díly).

8. 5. - 14. 5.

Nové vozy Hyundai a Peugeot - Lenner Motors narozeniny

Nové vozy Hyundai a Peugeot

7 000 Kč sleva na každý zakoupený vůz + 7 000 Kč na výběr příslušenství zdarma. Kombinovatelné s prémií a slevou fleet. Platí pro skladové i vozidla do výroby.

15. 5. - 21. 5.

Půjčovna vozů - Lenner Motors narozeniny

Půjčovna vozů / Operativní leasingy

8 vybraných modelů za akční ceny od 4 777 Kč až 17 777 Kč. Zvýhodněné operativní leasingy.

22. 5. - 28. 5.

Narozeniny Lenner Motors - Servis vozů Hyundai a Peugeot

Servis Hyundai a Peugeot

Slevy na práci servisu pro vozy do 5 let (15% mechanická práce, 5% materiál), vozy stáří nad 5 let (20% mechanická práce, 10% materiál).

29. 5. - 4. 6.

Soutěž

Pošlete nám Váš tip a vyhrajte zapůjčení vozu s plnou nádrží na celý týden a víkendový wellness pobyt pro 2 osoby..

Podmínky soutěže

 1. Pořadatel soutěže
  1. Pořadatelem marketingové soutěže pořádané pod názvem „7. narozeniny Lenner Motors.“ (dále jen „soutěž“) je společnost Lenner Motors s.r.o., se sídlem Praha 4, Pikovická 1818/15a, PSČ 147 00, IČ: 274 10 986, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C. vložka 110594 (dále jako „pořadatel“).
    
 2. Doba platnosti soutěže
  1. Soutěž bude probíhat na území České republiky v termínu od 11. 4. 2023 12:00 hod. do 3. 6. 2023 23:59 hod včetně.
    
 3. Účastníci soutěže
  1. Účastníkem soutěže může být každá fyzická osoba starší 18 let s trvalým bydlištěm nebo s adresou pro doručování na území České republiky (dále jako „účastník“). Ze soutěže budou vyloučeni ti účastníci, u kterých pořadatel zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání souvisejícího s účastí v soutěži.
  2. Výhercem soutěže může být pouze ten účastník, který řádně splní všechny podmínky této soutěže a splní kritéria pro výherce.
    
 4. Podmínky účasti v soutěži
  1. Do soutěže bude zařazena fyzická osoba, která v době trvání soutěže (v uvedeném pořadí)
  2. účastník vyplní své jméno, příjmení společně s emailovou adresou a správně zodpoví soutěžní otázku „Kolik nových vozů jsme prodali v roce 2022?“ na stránce https://www.lennermotors.cz/7-narozeniny-lenner-motors. Otázka se vztahuje na prodané nové vozy Hyundai a Peugeot společností Lenner Motors s.r.o.
  3. Výsledky soutěže vyhodnocuje a výherce určí pořadatel po skončení soutěže, a to prostřednictvím odborné poroty složené ze zástupců pořadatele. Výběr je plně v kompetenci odborné poroty a je nezměnitelný.
  4. Výherce bude oznámen prostřednictvím sociální sítě Facebook a bude kontaktován společností Lenner Motors na uvedený email.
    
 5. Výhry, podmínky získání výher
  1. Do soutěže byla vložena 1 výhra, a to zapůjčení vozu Hyundai Tucson nebo Peugeot 408 na 7 dní společně s poukázkou na víkendový wellness pobyt v Hotelu Sen Senohraby a neomezeného vstupu do Wellness Infinit.
  2. Po skončení soutěže pořadatel náhodně vybere účastníka, který splnil výše uvedené podmínky, který se stane vítězem soutěže. 
  3. Výhra bude výhercům předána v prostorách autosalonu společnosti Lenner Motors, Černokostelecká 2096/16, 25101, Říčany.
  4. Pořadatel si vyhrazuje právo výhru uvedenou v těchto pravidlech nahradit výhrou obdobného typu a hodnoty v případě, že z objektivních důvodů nespočívajících na straně pořadatele nebude možné slíbenou výhru opatřit bez vynaložení nepřiměřeného úsilí.
  5. V případě, že se zjistí, že výherce z určitých důvodů nesplňuje podmínky soutěže a nemá na výhru nárok, bude určen dle výše uvedených podmínek vyhodnocení soutěže další výherce. Stejně bude postupováno v případě, že nebude možné cenu výherci předat. 
  6. Pořadatel je oprávněn zveřejnit jméno a příjmení výherce na svých profilech na sociálních sítích.
 6. Další podmínky soutěže
  1. Úplné podmínky soutěže jsou zveřejněny po celou dobu soutěžního období na webových stránkách https://www.lennermotors.cz/.
  2. Výherce není oprávněn požadovat místo výhry peněžní či jakékoliv jiné plnění. Pořadatel není účastníkem soutěže nijak zavázán a účastníci soutěže nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany pořadatele, než jaká jsou uvedena v podmínkách.
  3. Výhra ani účast v soutěži nejsou právně vymahatelné. Nepřevzatá výhra propadá ve prospěch pořadatele. Pořadatel neodpovídá za jakékoliv technické problémy v souvislosti s účastí v této soutěži (funkčnost telefonní linek, sítě apod.). Pořadatel neodpovídá za jakoukoliv škodu, která případně výherci nebo třetí straně vznikne v souvislosti s užíváním výhry. 
  4. Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při organizaci soutěže a má právo konečného rozhodnutí ve všech záležitostech soutěže včetně jejího ukončení. O jakýchkoliv reklamacích či námitkách rozhoduje s konečnou platností pořadatel. Pořadatel si vyhrazuje právo bez náhrady soutěže zkrátit, přerušit anebo zrušit či jednostranně změnit nebo doplnit její podmínky a to tak, že změnu vyhlásí na svém profilu na sociální síti Facebook.
    
 7. Osobní údaje
  1. Splněním podmínek soutěže postupem dle odst. 4.1 a odst. 4.2 těchto podmínek současně uděluje svůj souhlas s tím, aby jeho/její jméno, příjmení a přezdívka byly v rámci této soutěže a při její propagaci zveřejňovány na sociálních sítích.
  2. Účastník soutěže dále uděluje splněním podmínek soutěže dle odst. 4.1 a odst. 4.2 těchto podmínek v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, bezplatný souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rámci této soutěže pořadateli za účelem dalšího marketingového zpracování těchto údajů, tj. nabízení obchodu a služeb a zasílání informací o marketingových akcích pořadatele, zahrnujících i zasílání informací a jiných obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004., o některých službách informační společnosti, a dále souhlas s užitím těchto údajů ve sdělovacích prostředcích a na sociálních sítích pořadatele, pokud je toto užití v souvislosti s touto soutěží, a to do odvolání souhlasu.
  3. Účastník soutěže má právo přístupu k osobním údajům a další práva dle § 11 a 21 zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Udělení souhlasu je dobrovolné a tento souhlas může být kdykoliv bezplatně na adrese pořadatele odvolán.
    
 8. Závěrečná ustanovení
  1. Tyto podmínky jsou platné a účinné od 11. 4. 2023.

Podmínky týdenních akcí

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai a Peugeot

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis