Přejít k hlavnímu obsahu
Narozeniny Lenner Motors - Operativní leasing Hyundai
Zpět na aktuality

Zvýhodněné operativní leasingy

Přijďte s námi oslavit naše 7. výročí a zároveň si užijte neuvěřitelné narozeninové výhody! Vybrali jsme pro Vás 8 modelů, které jsou opravdu výjimečné a které Vám nabízíme za neuvěřitelné akční ceny. Měsíční splátka operativního leasingu od 4 777 Kč až 17 777 Kč. 

Nezapomeňte, že tato akce je časově omezená, proto neváhejte a navštivte nás co nejdříve. Těšíme se na Vás a na to, že vám pomůžeme najít ten správný vůz, který splní Vaše představy a přání.

Přijďte s námi oslavit 7. výročí a vyberte si z naší úžasné nabídky Hyundai vozů za akční ceny! Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto jsme připraveni udělat všechno pro to, abyste opustili náš showroom s úsměvem na tváři a klíči od nového vozu v ruce.

Pro uplatnění slevy na operativní leasing vozu s akčním štítkem "Narozeninová akční cena" napište heslo "narozeniny" v kontaktním formuláři.

Vozy narozeninové akce

Mám zájem o akční operativní leasing

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

Další články

Peugeot
07 Červen

PROFESIONÁLNÍ SEZÓNNÍ PROHLÍDKA

Vstupte do světa péče o váš vůz a přijeďte na naši sezónní prohlídku, kterou nabízíme pouze za 499 Kč včetně DPH. Naši pr...

příslušenství
07 Červen

LETNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ S  30% SLEVOU

Slunečné počasí láká k výletům do přírody nebo za sportem a dovolená se rychle blíží. Chceme vám cestování ještě více zpř...

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai a Peugeot

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis