Přejít k hlavnímu obsahu

Získejte SLEVU na jakýkoliv skladový vůz! Nechte si zaslat voucher.

Lenner Motors

Zavřít

Main

Main

arrow
Hyundai

Hyundai

arrow
MG

MG

arrow
Peugeot

Peugeot

arrow
Peugeot Motocycles

arrow

AUTOLAKÝRNÍK

Pobočka: Hyundai Říčany

Nástup od:

Lenner Motors - Říčany

Společnost Lenner Motors s.r.o. je autorizovaný prodejce a servis vozů značky Hyundai, nejlepší dealer Hyundai roku 2022. Na provozovně v Říčanech u Prahy rozšiřuje svůj tým a hledá vhodného kandidáta na pozici "AUTOLAKÝRNÍK".

Náplň práce:

  • přípravné práce pro lakování – zalepení vozidel, broušení, tmelení
  • příprava nových a starých dílů pro lakování
  • leštění karoserií vozidel po lakování
  • provádění kompletního procesu lakování vozidel

Požadujeme:

  • praxe minimálně 3 roky
  • nutnost znalost koloristiky
  • 100% nasazení a pečlivost práce
  • manuální zručnost
  • řidičský průkaz skupiny B
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • exkluzivní prostředí nově vybudované autolakovny dle nejnovějších standardů s - nejmodernější technologií na trhu (Standox)
  • práci v autorizovaném servisu Hyundai
  • pravidelné školení od importéra
  • exkluzivní prostředí autoservisu dle nejnovějších standardů s nejmodernější technologií na trhu
  • po zkušební době jednorázový příspěvek 50 000 Kč
  • hrubou mzdu až 100 000 Kč
  • pracovní stabilitu a zázemí úspěšné firmy
  • firemní benefity – firemní akce, karta Multisport, příspěvek na stravování, 5 dní sickdays
  • kompletní firemní oblečení
  • možnost firemního vozu za zvýhodněných podmínek

Předem děkujeme a těšíme se na Vás. Z důvodu zrychlení procesu a vyřízení vysokého počtu zájemců Vás informujeme. V případě, že Vás do týdne od doručení Vašeho životopisu nekontaktujeme, považujte to prosím za zamítavé stanovisko.

Napište nám

Kontakt

Životopis a motivační dopis

Maximálně 6 souborů.
Limit 128 MB.
Povolené typy: pdf, jpeg, png.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai, Peugeot a MG

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis