Přejít k hlavnímu obsahu

Od pondělí 18. 9. probíhá TÝDEN EXTRA VIP SLEV na skladové vozy Hyundai. Zjistěte více!

peugeot_servis
Zpět na aktuality

Kola z lehkých slitin - Sleva až 35%

Protože si našich zákazníků velice vážíme, připravili jsme pro Vás časově omezenou akci na originální kola Peugeot. Neváhejte a navštivte naše nové servisní místo Peugeot v Říčanech u Prahy, kde vám kvalifikovaní odborníci pomohou s výběrem a případně zpracují kalkulaci na druhou sadu nových litých kol pro modely vozů Peugeot.

Sleva ve výší 10 – 20 % platí na všechna kola z lehkých slitin, na vybrané modely můžete získat slevu až 35 %. Na plechové ráfky se vztahuje sleva 20 %.

Využijte mimořádné akční nabídky a pořiďte si novou sadu kol z lehkých slitin a dodejte svému vozu Peugeot osobitý a stylový vzhled. Do budoucna ušetříte čas i peníze za přezouvání pneumatik, protože budete měnit kompletní kola.

Vybrané příklady:

vybrane_priklady_kol

S novou sadou kol z lehkých slitin si usnadníte veškeré budoucí práce spojené s povinnou výměnou pneumatik. Nemusíte tak vždy platit za přezutí pneumatik, které se provádí na specializovaných nástrojích, ale stačí vyměnit kompletní kola. Ti zručnější si pak dokážou sadu letních kol vyměnit za tu zimní, třeba doma na zahradě. I přesto doporučujeme navštívit autorizovaný servis, kde máte vždy 100% zaručenou kvalitu práce a bezpečnost.

Dodejte svému vozu Peugeot osobitý a stylový vzhled po celý rok.

Akce platí od 1.9. do 31. 12. 2022  nebo do vyprodání zásob. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Sady kol neobsahují středové krytky a ozdobné vložky.

Více informací také naleznete na oficiálních stránkách Peugeot nebo v našem servisu.

Další články

Týden slev - Hyundai prodej vozů - Lenner Motors
15 Září

Týden extra VIP slev pro všechny

Pokukujete po novém voze?Právě teď je ten nejlepší čas na koupi! Přijďte k nám na showroom Hyundai v Říčanech u Prahy pro...

Peugeot 3008 - Lenner Motors
11 Září

Nová éra Peugeot 3008 SUV Fastback

Čekání je u konce! Nahrazení bestselleru Peugeot 3008 novým SUV typu fastback je tady. Nový vůz dorazí na evropský trh v ...

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai a Peugeot

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis