Přejít k hlavnímu obsahu
peugeot_servis
Zpět na aktuality

Kola z lehkých slitin - Sleva až 35%

Protože si našich zákazníků velice vážíme, připravili jsme pro Vás časově omezenou akci na originální kola Peugeot. Neváhejte a navštivte naše nové servisní místo Peugeot v Říčanech u Prahy, kde vám kvalifikovaní odborníci pomohou s výběrem a případně zpracují kalkulaci na druhou sadu nových litých kol pro modely vozů Peugeot.

Sleva ve výší 10 – 20 % platí na všechna kola z lehkých slitin, na vybrané modely můžete získat slevu až 35 %. Na plechové ráfky se vztahuje sleva 20 %.

Využijte mimořádné akční nabídky a pořiďte si novou sadu kol z lehkých slitin a dodejte svému vozu Peugeot osobitý a stylový vzhled. Do budoucna ušetříte čas i peníze za přezouvání pneumatik, protože budete měnit kompletní kola.

Vybrané příklady:

vybrane_priklady_kol

S novou sadou kol z lehkých slitin si usnadníte veškeré budoucí práce spojené s povinnou výměnou pneumatik. Nemusíte tak vždy platit za přezutí pneumatik, které se provádí na specializovaných nástrojích, ale stačí vyměnit kompletní kola. Ti zručnější si pak dokážou sadu letních kol vyměnit za tu zimní, třeba doma na zahradě. I přesto doporučujeme navštívit autorizovaný servis, kde máte vždy 100% zaručenou kvalitu práce a bezpečnost.

Dodejte svému vozu Peugeot osobitý a stylový vzhled po celý rok.

Akce platí od 1.9. do 31. 12. 2022  nebo do vyprodání zásob. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Sady kol neobsahují středové krytky a ozdobné vložky.

Více informací také naleznete na oficiálních stránkách Peugeot nebo v našem servisu.

Další články

vikendove prezouvani
23 Září

Víkendové přezouvání

Přijeďte k nám přezout i o víkendu. Vyhněte se každoročnímu návalu na přezutí pneumatik ve všední den a objednejte si s...

pulsion
13 Září

Ucpanou dopravou prosvištěte na skútru!

Už Vás nebaví stát neustále v koloně? Máme pro Vás skvělé řešení do dnešního provozu! Vyberte si z naší nabídky skútrů zn...

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai a Peugeot

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis