Přejít k hlavnímu obsahu
Tažné zařízení Peugeot - Lenner Motors
Zpět na aktuality

Tažné zařízení Peugeot - sleva 20%

Tažné zařízení na auto je nezbytným doplňkem každého vozidla, ke kterému chcete připojit přívěs, závěsný vozík nebo třeba loď či obytný přívěs. V našem novém autorizovaném servisu Peugeot montujeme originální tažné zařízení, které bylo vyrobeno přímo na míru modelům značky Peugeot. Tato tažná zařízení známá také jako “koule”, splňují evropskou směrnici ECE 55, která odpovídají přísným bezpečnostním normám a jsou spolehlivější než neoriginální systémy.

Vaše bezpečnost a perfektně odvedená montáž je pro nás prioritou. Originální tažná zařízení byla proto podrobena testu pevnosti a odolnosti, jakož i dynamickým zkouškám na simulátorech a statickým zkouškám na zkušební stolici (ekvivalent ujetí 10 000 km s intenzivním namáháním).

Pro jednotlivé modely máme v nabídce 2 varianty tažných zařízení:

Tažné zařízení demontovatelné bez nářadí (systém RDSO) je důmyslné a velmi praktické. Montáž i demontáž koule s čepem bez použití nářadí trvá několik sekund, přičemž vaše vozidlo snadno získá zpět svůj ničím nerušený vzhled.


Tažné zařízení s odnímatelným kulovým čepem tvaru labutího krku je jednoduchým a velmi běžným typem tažného zařízení nabízejícího nejlepší poměr cena/kvalita. Vyznačuje se rychlou montáží i demontáží koule s použitím běžného nářadí.


Jako koncesionář Peugeot se pro Vás snažíme ve spolupráci s importérem dlouhodobě udržet nízké ceny. Právě proto Vám aktuálně nabízíme všechna tažná zařízení se slevou 20 % a rovněž 15% slevu na kompatibilní elektrické kabely.

Více informací také naleznete na oficiálních stránkách Peugeot nebo v našem servisu.
 

Další články

Hyundai Tucson - Test bezpečnosti - Lenner Motors
18 Listopad

Výsledky testu bezpečnosti Euro NCAP Hyundai Tucson 2022

Model Tucson získal, v nejnovějších testech bezpečnosti Euro NCAP, nejvyšší možné celkové hodnocení v podobě pěti hvězdič...

Hyundai IONIQ 5 - Lenner Motors
15 Listopad

Akcelerace: IONIQ5 První dojmy a zážitky

Ve spolupráci s Radkem z Akcelerace vznikl tento sestřih dne, na který se těší snad každý chlap. Den, kdy jsme předávali ...

logo servis automobilu

Prémiový servis vozů nabízí komplex služeb

logo smlouvy

Spolehlivé a prověřené ojeté vozy

logo automobilu

Nové vozy Hyundai a Peugeot

logo automobilu

Výkup vozů za nejvyšší možné ceny

logo peněženky

Financování na operativní leasing

logo pneumatiky

Odborný pneuservis